Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Запазване на лик
Today at 5:59 pm by thanatos;

» "S•P•Q•R" | Lupa
Today at 12:04 pm by Lupa.

» Teasers & Easter eggs
Today at 9:48 am by dionysus;

» Nyakim Gatwech | 25 | model
Yesterday at 8:57 pm by Helios;

» Iʼm in my head, Iʼm a mess.
Съб Сеп 22, 2018 9:59 pm by dionysus;

» Mallory Jansen | 29 | actress
Съб Сеп 22, 2018 9:43 pm by Ganymede.

» Hanna Mangan Lawrence | 27 | actress
Съб Сеп 22, 2018 9:30 pm by Ganymede.

» Dilraba Dilmurat | 26 | actress
Съб Сеп 22, 2018 9:25 pm by Ganymede.

» Bruna Marquezine | 23 | actress, model
Съб Сеп 22, 2018 9:21 pm by Ganymede.

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 13 потребители: 9 Регистрирани, 0 Скрити и 4 Гости

adria;, Chris Morrison., damien;, Noah Devuns., Noel Roy Evans, Nyx., ophelia singer., Phoebe., thanatos;

[ View the whole list ]

Най-много потребители онлайн: 45, на Нед Фев 04, 2018 10:54 pm
Хижи и Лагерници
Cabin #1 (Zeus) - 4/5
Cabin #2 (Hera) - 0/0
Cabin #3 (Poseidon) - 5/5
Cabin #4 (Demeter) - 5/11
Cabin #5 (Ares) - 9/11
Cabin #6 (Athena) - 8/11
Cabin #7 (Apollo) - 10/11
Cabin #8 (Artemis) - 7/16
Cabin #9 (Hephaestus) - 5/11
Cabin #10 (Aphrodite) - 10/11
Cabin #11 (Hermes) - 7/11
Cabin #12 (Dionysus) - 5/11
Cabin #13 (Hades) - 5/5
Cabin #14 (Iris) - 4/11
Cabin #15 (Hypnos) - 4/11
Cabin #16 (Nemesis) - 3/11
Cabin #17 (Nike) - 3/11
Cabin #18 (Hebe) - 3/11
Cabin #19 (Tyche) - 3/11
Cabin #20 (Hecate) - 9/11
Cabin #21 (Persephone) - 5/11
Cabin #22 (Thanatos) - 5/11
Cabin #23 (Eris) - 6/11
Cabin #24 (Eros) - 6/11
Cabin #25 (Psyche) - 3/11
Cabin #26 (Phobos) - 8/11
Cabin #27 (Deimos) - 5/11
Cabin #28 (Enyo) - 6/11
Cabin #29 (Boreas) - 5/11
Cabin #30 (Zephyros) - 2/11
Cabin #31 (Notus) - 2/11
Cabin #32 (Eurus) - 2/11
Cabin #33 (Khione) - 9/11
Cabin #34 (Morpheus) - 5/11
Cabin #35 (Triton) - 6/11

TJ Dawson | 17 | Mortal | Tyler Young |TAKEN|

Go down

TJ Dawson | 17 | Mortal | Tyler Young |TAKEN|

Писане by Caleb Dawson. on Вто Яну 02, 2018 12:58 pm

TJ Dawson
A HERO'S GREATEST WEAKNESS IS HIS FAMILY.
Казвам се Ти Джей.
За да сме по-точни - Тайлър Джеймс. С името Тайлър са ме оставили, когато съм се родил, а бащата на майка ми се е казвал Джеймс, затова ми го е дала след като ме е осиновила. Но е твърде дълго и още от малък свикнах да ме наричат просто Ти Джей. Брат ми също казва, че звучи много по-хубаво.
Ще прозвучи глупаво и банално, но все още помня деня, в който тя дойде в Дома. Мама. Бях на шест години и се опитвах да спася живота на една кукла, защото момиченцето до мен не спираше да плаче за нея. И под това да спазя живота й имам предвид да нахлузя главата й обратно към тялото. Когато ме повикаха по име в първия момент не погледнах нагоре. Помислих си, че просто искат да спра да руша играчки, въпреки че в случая се опитвах да поправя една. Но когато отново чух името си, този път от топъл и любещ глас, съпроводено от нежния допир на женска ръка върху бузата си, сърцето ми трепна и очите ми се впериха нагоре, за да срещнат тези на Клеър Доусън. Не знам как да опиша излъчването й тогава. Сякаш наистина тя ми бе дала живот преди шест години. В очите й вече бях неин син.
Тогава ми разказа за по-големия ми брат и колко специален е. Но не каза защо, поне не в началото. Каза, че ще разбера след време. И... аз я харесах. Не че съм имал голям избор, нали? Но исках да ми бъде майка. С времето обикнах нея и Кейлъб. Всъщност с него си паснахме още на втория ден, когато навън вилнееше буря и ме беше страх. Каза ми, че не бива да се боя от бурите и ме остави да се сгуша в леглото му, а той повика майка, която ни разказа за Гръмовержеца Зевс. Още тогава трябваше да направя връзката, но сега като се замисля просто съм бил твърде малък.
Тогава животът ми стана интересен, защото доведеният ми татко беше бог. Не се замислих и два пъти преди да повярвам на историите им. А брат ми се превърна в моя супер герой. Именно той бе плодът на мимолетната връзка на майка и Зевс. Имаше моменти, в които се чудех защо тогава ме е осиновила, за какво съм й. Но ги запазих за себе си. Защо да развалям идилията? Но с времето нещата ставаха по-сложни, защото Кейлъб представляваше опасност за цялото семейство. Това, че носи божествена кръв във вените си щяло да привлече чудовища. Звучеше ми абсурдно, докато не се случи първия път. Тогава си мислех, че просто ще умра от страх.
Когато замина за Лагера, част от мен сякаш се откъсна. Не бях готов да го пусна и да прекарвам толкова голям период от годината сам. Имах майка, разбира се, но тя трябваше да работи, а аз да уча. И... тогава се забърках с онези по-големи деца. Ако бях достатъчно умен, нямаше да се изгаврят с мен и да ми докарат зависимост. Но в интерес на истината това накара Кал да се прибира по-често. Знаех, че наранявам него и майка. Опитвах се да спра, но... Казваха, че ако веднъж станеш подвластен на зависимост, ще носиш риск до гроба си.
Сега съм добре. От близо две години... Работих за малко в МакДоналдс и стресът бе унищожаващ, но поне ме разсейваше от всичко. Не можех да гледам плачещата Клеър, особено след като знаех, че аз съм отговорен за плача й. С нетърпение чакам батко да се прибере. Наближават празниците и ми обеща. А онези Ирида съобщения никога не ми бяха достатъчно. Имах нужда да го прегърна и да му кажа, че всичко с нас е наред.

~***~

- свържете се с мен преди да го поискате.
- всичко неясно ще обясня на ЛС.
- запазвам правото да го освободя.
17 || Mortal brother of Caleb Dawson || FC: Tyler Young
Caleb Dawson.
Child of Zeus
Child of Zeus

Брой мнения : 8459

Вижте профила на потребителя

Върнете се в началото Go down

Re: TJ Dawson | 17 | Mortal | Tyler Young |TAKEN|

Писане by TJ Dawson. on Пон Апр 02, 2018 4:48 pm

За мен?
TJ Dawson.
Mortal
Mortal

Брой мнения : 167

Вижте профила на потребителя

Писане by dionysus; on Пон Апр 02, 2018 4:54 pm

Добре дошъл. 

• • • • •

this is my camp.
You can break my soul, take my life away, beat me, hurt me, kill me.
But for the love of all gods, don't touch my children.
dionysus;
Olympian god
Olympian god

Брой мнения : 4706

Вижте профила на потребителя http://heroes-of-olympus.bulgarianforum.net

Писане by Sponsored content

Sponsored content

Върнете се в началото