Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 3 потребители: 1 Регистриран, 0 Скрити и 2 Гости

aphrodite.

[ View the whole list ]

Най-много потребители онлайн: 35, на Нед Яну 14, 2018 10:18 pm
Хижи и Лагерници
Cabin #1 (Zeus) - 4/4
Cabin #2 (Hera) - 0/0
Cabin #3 (Poseidon) - 4/4
Cabin #4 (Demeter) - 2/10
Cabin #5 (Ares) - 7/10
Cabin #6 (Athena) - 4/10
Cabin #7 (Apollo) - 4/10
Cabin #8 (Artemis) - 7/15
Cabin #9 (Hephaestus) - 5/10
Cabin #10 (Aphrodite) - 5/10
Cabin #11 (Hermes) - 2/10
Cabin #12 (Dionysus) - 3/10
Cabin #13 (Hades) - 3/4
Cabin #14 (Iris) - 5/10
Cabin #15 (Hypnos) - 3/10
Cabin #16 (Nemesis) - 1/10
Cabin #17 (Nike) - 1/10
Cabin #18 (Hebe) - 1/10
Cabin #19 (Tyche) - 2/10
Cabin #20 (Hecate) - 7/10
Cabin #21 (Persephone) - 2/10
Cabin #22 (Thanatos) - 5/10
Cabin #23 (Eris) - 3/10
Cabin #24 (Eros) - 4/10
Cabin #25 (Psyche) - 4/10
Cabin #26 (Phobos) - 7/10
Cabin #27 (Deimos) - 4/10
Cabin #28 (Enyo) - 5/10
Cabin #29 (Boreas) - 3/10
Cabin #30 (Zephyros) - 2/10
Cabin #31 (Notus) - 2/10
Cabin #32 (Eurus) - 3/10
Cabin #33 (Khione) - 2/10
Cabin #34 (Morpheus) - 4/10
Cabin #35 (Triton) - 8/10

Claire Dawson | 40 | Mortal | Annabelle Wallis

Предишната тема Следващата тема Go down

Claire Dawson | 40 | Mortal | Annabelle Wallis

Писане by Caleb Dawson. on Вто Яну 02, 2018 1:16 pm

Claire Dawson
KISSED BY A RAGING STORM.
Още докато учех в Лондон имаше нещо, което насочваше вниманието ми към гръцката митология. Онази постоянно падаща от нищото книга в библиотеката на университета. Първите няколко пъти, докато се подготвях за презентациите си по социология дори не обърнах голямо внимание. Но след третия, четвъртия, след петия път просто се смръщих и отидох, за да я върна на мястото й. "Древногръцки легенди и митове". Мястото й дори не беше в този отдел на библиотеката. Как тогава винаги се озоваваше тук. Ръбът на една от страниците дори бе подгънат. История за една от любовниците на Зевс. Или поне така започваше, дори не си направих труда да я дочета. Но тогава срещнах Роджър.
Всичко от онзи ден нататък е само началото на най-странната част от живота ми. Или поне би била странна в очите на мнозина. Все пак дори не подозирах, че боговете съществуват. Още по-малко, че кралят им е заинтересован от мен. Но все пак издържа дълго време под маската на Роджър Уотс. Влюбих се в него и бях готова да му дам всичко. Дори се сгодихме. Тогава проклетата книга отново намери пътя си към мен. Този път връчена ми лично от него. Тогава ми разкри кой е всъщност и ме накара да прочета главата, която започваше от подгънатото ръбче. Онова, което прочетох ме разби на хиляди парчета. Беше нашата история. Всяка думичка описваше чувствата му към мен - от момента, в който ме е зърнал, през всичките ни срещи и цялото време, което бяхме прекарали заедно, до... до този миг. Денят, в който ми разкри, че пред мен стои не кой да е, а Зевс. Деня, в който поднесе корона към главата ми, но това бе дар твърде скъп и в същото време ненужен за мен. Отказах му. Обичах го, но не исках да бъда негова кралица, защото такава вече съществуваше.
- Моля те. Само го пази. - Това бе единственото, което му казах тогава притискайки нежно длани към корема си. Знаех, че нося детето му и бях готова да му кажа още преди да ме изненада като разкрие истината. - Пази детето ми. Детето ни.
Така и не престанах да го обичах. До ден днешен така и не докоснах, не пожелах друг мъж. Една от причините да осиновя Ти Джей бе, че един ден просто ще остана сама, когато Кейлъб замине, за да преследва и изпълни съдбата си на Зевсов син. Страхувах се да остана сама... А сега не съжалявам за нищо. Дори с хилядите препятствия пред семейството ми, аз не съжалявам. Обичам момчетата си. Обичам най-светлото и най-тъмното у тях. Най-опасните им черти и най-нежните. И ще ги пазя. Защото аз съм тяхната майка Орлица. Така ме наричаше и Зевс.
Орлица...

~***~

- свържете се с мен преди да я поискате.
- всичко неясно ще обясня на ЛС.
- запазвам правото да я освободя.
40 || Mother of Caleb Dawson || FC: Annabelle Wallis
Caleb Dawson.
Child of Zeus
Child of Zeus

Брой мнения : 2977

Вижте профила на потребителя

Върнете се в началото Go down

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото