Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 3 потребители: 1 Регистриран, 0 Скрити и 2 Гости

aphrodite.

[ View the whole list ]

Най-много потребители онлайн: 35, на Нед Яну 14, 2018 10:18 pm
Хижи и Лагерници
Cabin #1 (Zeus) - 4/4
Cabin #2 (Hera) - 0/0
Cabin #3 (Poseidon) - 4/4
Cabin #4 (Demeter) - 2/10
Cabin #5 (Ares) - 7/10
Cabin #6 (Athena) - 4/10
Cabin #7 (Apollo) - 4/10
Cabin #8 (Artemis) - 7/15
Cabin #9 (Hephaestus) - 5/10
Cabin #10 (Aphrodite) - 5/10
Cabin #11 (Hermes) - 2/10
Cabin #12 (Dionysus) - 3/10
Cabin #13 (Hades) - 3/4
Cabin #14 (Iris) - 5/10
Cabin #15 (Hypnos) - 3/10
Cabin #16 (Nemesis) - 1/10
Cabin #17 (Nike) - 1/10
Cabin #18 (Hebe) - 1/10
Cabin #19 (Tyche) - 2/10
Cabin #20 (Hecate) - 7/10
Cabin #21 (Persephone) - 2/10
Cabin #22 (Thanatos) - 5/10
Cabin #23 (Eris) - 3/10
Cabin #24 (Eros) - 4/10
Cabin #25 (Psyche) - 4/10
Cabin #26 (Phobos) - 7/10
Cabin #27 (Deimos) - 4/10
Cabin #28 (Enyo) - 5/10
Cabin #29 (Boreas) - 3/10
Cabin #30 (Zephyros) - 2/10
Cabin #31 (Notus) - 2/10
Cabin #32 (Eurus) - 3/10
Cabin #33 (Khione) - 2/10
Cabin #34 (Morpheus) - 4/10
Cabin #35 (Triton) - 8/10

Can you follow me out to the water? I can show you we're sinking deeper.

Предишната тема Следващата тема Go down

Can you follow me out to the water? I can show you we're sinking deeper.

Писане by Trenton Walsh. on Вто Яну 02, 2018 9:49 pm

Trenton Walsh
21 | Son of Triton
FC: Dacre Montgomery
Още помня деня, в който пристигнах в Лонг Айлънд. Бях прекарал вече няколко години в Атлантида, в лагера където тренираха останалите като мен. Или... по-скоро онези, чиято природа носех наполовина. Те не можеха да ходят по земя. Не и без някой специален амулет. Но аз бях син на морския принц Тритон. Моята опашка се появяваше и чезнеше по моя воля.
Бях един от първите изпратени горе морски полубогове. Когато изплувах на кея в лагера на Нечистокръвните, група нимфи и няколко от наслаждаващи се на летните лъчи и плажа полубогове ме изгледаха сякаш за пръв път виждаха тритон. Бих казал русалка, но думата малко ме обижда, по-красив съм от женските ни еквиваленти, а и носейки името на баща си като дефиниция на подводната ми форма си бе доста готино. Възможно е само да бяха чували за тези като мен. Или... просто си мислеха, че сме мит, въпреки че веднъж някой повярва ли в боговете и света ни, то може да очаква всичко. Абсолютно всичко.
От тогава насам аз и моите полу-братя и сестри имаме собствена хижа в Лонг Айлънд, за времето когато лагерът им или има нужда, или сами преценим да прекараме повече време на сушата. Все пак не сме като истинските русалки и не можем да сме постоянно под водата. Колкото и да е красива Атландита, заклевам се, може да доскучае доста лесно.
Краката. Дълго време не бях използвал такива, понеже майка е починала след раждането ми и съм отгледан под водата. Отне ми доста време, докато свикна да ходя без да се спъвам, но признавам, че това са едни от най-изящните неща, които съм виждал. Дълги, красиви и определено леки крака. Може би това ме спечели в първия момент. Бяха доста по-леки от опашката ми, но със сигурност разбирах откъде идва израза "да ти омекнат коленете", когато направих две крачки и се строполих пред всички присъстващи. Смехът им ме нарани, разбира се, но Хирон им се скара веднага щом се домъкна в тих конски тръст.
И все пак не мога да отрека колко е приятно да плувам близо до брега, забавлявайки останалите момичета и момчета. Бях като атракция в Дисниленд с разликата, че бях истински тритон. Дори сладководното им езеро бе приятно, въпреки че първия път се чувствах странно. По някаква причина сладката вода бе по-хладна към мен и не ме приемаше в обятията си както соления безграничен океан.

-***-

# в лагера е от 7 години
# оръжие - тризъбец и бойна (гладиаторска) мрежа от божествен бронз
Trenton Walsh.
Child of Triton
Child of Triton

Брой мнения : 2136

Вижте профила на потребителя

Върнете се в началото Go down

Re: Can you follow me out to the water? I can show you we're sinking deeper.

Писане by Hermes. on Вто Яну 02, 2018 9:50 pm

Одобрен и добре дошъл.

• • • • •

I'M A GOD, MOTHERFUCKER
AND IT'S JUDGEMENT DAY
Hermes.
Olympian god
Olympian god

Брой мнения : 1816

Вижте профила на потребителя

Върнете се в началото Go down

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото