Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Запазване на лик
Yesterday at 20:57 by Nyx.

» • why does everything i touch turn into pieces? •
Сря 17 Окт 2018 - 23:00 by Helios;

» Отсъствия
Вто 16 Окт 2018 - 9:21 by Triton

» Valentina Jones "Jynx"|20|Daughter of Athena|Annasophia Robb
Нед 14 Окт 2018 - 12:18 by dionysus;

» I'm the master of my sea.
Съб 13 Окт 2018 - 19:49 by dionysus;

» Am I worst or best? Oh wait, I don't really care!
Пон 8 Окт 2018 - 23:35 by Helios;

» Съобщения
Нед 7 Окт 2018 - 17:15 by dionysus;

» I am the messenger of death
Нед 7 Окт 2018 - 1:01 by Helios;

» She loved her family so much that she didn't want to grow up and die.
Съб 6 Окт 2018 - 22:39 by Helios;

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 10 потребители: 6 Регистрирани, 0 Скрити и 4 Гости

Ada Taragay., Cain., drew hawkins., Helios;, lena amsel;, Noel Roy Evans

[ View the whole list ]

Най-много потребители онлайн: 45, на Нед 4 Фев 2018 - 22:54
Хижи и Лагерници
Cabin #1 (Zeus) - 4/5
Cabin #2 (Hera) - 0/0
Cabin #3 (Poseidon) - 5/5
Cabin #4 (Demeter) - 3/11
Cabin #5 (Ares) - 7/11
Cabin #6 (Athena) - 10/11
Cabin #7 (Apollo) - 10/11
Cabin #8 (Artemis) - 8/16
Cabin #9 (Hephaestus) - 5/11
Cabin #10 (Aphrodite) - 8/11
Cabin #11 (Hermes) - 6/11
Cabin #12 (Dionysus) - 5/11
Cabin #13 (Hades) - 5/5
Cabin #14 (Iris) - 3/11
Cabin #15 (Hypnos) - 4/11
Cabin #16 (Nemesis) - 3/11
Cabin #17 (Nike) - 3/11
Cabin #18 (Hebe) - 3/11
Cabin #19 (Tyche) - 3/11
Cabin #20 (Hecate) - 9/11
Cabin #21 (Persephone) - 5/11
Cabin #22 (Thanatos) - 5/11
Cabin #23 (Eris) - 5/11
Cabin #24 (Eros) - 6/11
Cabin #25 (Psyche) - 3/11
Cabin #26 (Phobos) - 7/11
Cabin #27 (Deimos) - 6/11
Cabin #28 (Enyo) - 6/11
Cabin #29 (Boreas) - 3/11
Cabin #30 (Zephyros) - 2/11
Cabin #31 (Notus) - 3/11
Cabin #32 (Eurus) - 2/11
Cabin #33 (Khione) - 8/11
Cabin #34 (Morpheus) - 5/11
Cabin #35 (Triton) - 6/11
Cabin #36 (Harmonia) - 1/11

Skies are blinking at me I see a storm bubbling up from the sea аnd it's coming closer

Go down

Skies are blinking at me I see a storm bubbling up from the sea аnd it's coming closer

Писане by Urantia on Сря 3 Яну 2018 - 1:50

knowns as Urantia/Kaia Kapiolani

23
Daugher of Triton
FC: Emma Dumont
Перфектната вълна. В живота на всеки сърфист присъства онова завладяващо чувство да яхнеш вълната, да се усетиш господар на морето, дори и за няколко кратки мига. Да чуеш как вълната се затваря първо зад гърба ти, после около теб, като купол който цели да те задържи в прегръдките си и ако нямаш късмет, да изпие последният ти дъх. Но ти гледаш само напред, към светлината в дъното на тунела, буквално и преносно, и оставиш ли се страха да те води по-добре не го прави. Защото океана не прощава на никого.
За мен, да не сърфирам е равно на смърт. Винаги съм го правила, от както се помня съм във водата и тя винаги ме е обичала. Когато бях дете, на майка ми й беше трудно да ме извади от водата, но тя не разбираше, че с океана бяхме и винаги ще бъдем неизменните половини на едно цяло. Сигурно е и иронично, че съм родена в Хавай. Но не бих заменила красивия ни остров за нищо друго, обичам всичко тук. Соления въздух, спокойствието и морския бриз. Харесва ми да събирам миди и рапани от морското дъно, а също така и да търся скрити съкровища. До преди година и половина бях част от група авантюристи търсещи начин да забогатеят бързо. Бях добра и бърза и ми се удаваше, затова когато ми предложиха мястото на малката яхта, приех. Исках да помогна на майка си, защото макар и да получавах добри пари от работата си на плажа като спасител, исках да й осигуря по-добър живот. За разлика от родителите на много други деца, моята не скри от мен истината, че баща ми е богът Тритон от гръцката митология. Разбира се не мога да споделя това с хората, по редица причини, които няма смисъл да изброявам. Бях наясно, че един ден ще трябва да си тръгна от Хавай и да заживея за известно време в Лонг Айлънд, защото е опасно да бъда тук. Миризмата ми привлича чудовищата, решени да опитат от божествената ми същност. В крайна сметка успях да открия стара реликва, която в момента навярно се намира в някои от музеите на хората или на някое тайно изложение на черния пазар. Това никога не ме интересувало, получих това което исках и бях спокойна, че докато се върна от лагера, майка ми ще живее добре. В деня в който трябваше да замина, майка ми  ми предаде две идентични гривни във формата на електрически змиорки, които се увиваха около китките ми и по мое желание се превръщаха в камшици, които можеха да провеждат електричество.
В лагера е от 4 години.
Във формата си на русалка притежава зелена опашка с проблясващи на светлината синьозелени отблясъци.
По рождение има черна коса, която боядисва в тъмно зелено.

лика беше запазен за мен.
Urantia
Child of Triton
Child of Triton

Брой мнения : 833

Вижте профила на потребителя

Върнете се в началото Go down

Re: Skies are blinking at me I see a storm bubbling up from the sea аnd it's coming closer

Писане by Athena; on Сря 3 Яну 2018 - 1:56

Одобрена и добре дошла.

• • • • •

mistress of courage.
to whom the insight to know when words are worth more than weapons. I pray to you.
Athena;
Olympian godddess
Olympian godddess

Брой мнения : 3754

Вижте профила на потребителя

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото