Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 3 потребители: 1 Регистриран, 0 Скрити и 2 Гости

aphrodite.

[ View the whole list ]

Най-много потребители онлайн: 35, на Нед Яну 14, 2018 10:18 pm
Хижи и Лагерници
Cabin #1 (Zeus) - 4/4
Cabin #2 (Hera) - 0/0
Cabin #3 (Poseidon) - 4/4
Cabin #4 (Demeter) - 2/10
Cabin #5 (Ares) - 7/10
Cabin #6 (Athena) - 4/10
Cabin #7 (Apollo) - 4/10
Cabin #8 (Artemis) - 7/15
Cabin #9 (Hephaestus) - 5/10
Cabin #10 (Aphrodite) - 5/10
Cabin #11 (Hermes) - 2/10
Cabin #12 (Dionysus) - 3/10
Cabin #13 (Hades) - 3/4
Cabin #14 (Iris) - 5/10
Cabin #15 (Hypnos) - 3/10
Cabin #16 (Nemesis) - 1/10
Cabin #17 (Nike) - 1/10
Cabin #18 (Hebe) - 1/10
Cabin #19 (Tyche) - 2/10
Cabin #20 (Hecate) - 7/10
Cabin #21 (Persephone) - 2/10
Cabin #22 (Thanatos) - 5/10
Cabin #23 (Eris) - 3/10
Cabin #24 (Eros) - 4/10
Cabin #25 (Psyche) - 4/10
Cabin #26 (Phobos) - 7/10
Cabin #27 (Deimos) - 4/10
Cabin #28 (Enyo) - 5/10
Cabin #29 (Boreas) - 3/10
Cabin #30 (Zephyros) - 2/10
Cabin #31 (Notus) - 2/10
Cabin #32 (Eurus) - 3/10
Cabin #33 (Khione) - 2/10
Cabin #34 (Morpheus) - 4/10
Cabin #35 (Triton) - 8/10

Skies are blinking at me I see a storm bubbling up from the sea аnd it's coming closer

Предишната тема Следващата тема Go down

Skies are blinking at me I see a storm bubbling up from the sea аnd it's coming closer

Писане by Urantia on Сря Яну 03, 2018 1:50 am

knowns as Urantia/Kaia Kapiolani

23
Daugher of Triton
FC: Emma Dumont
Перфектната вълна. В живота на всеки сърфист присъства онова завладяващо чувство да яхнеш вълната, да се усетиш господар на морето, дори и за няколко кратки мига. Да чуеш как вълната се затваря първо зад гърба ти, после около теб, като купол който цели да те задържи в прегръдките си и ако нямаш късмет, да изпие последният ти дъх. Но ти гледаш само напред, към светлината в дъното на тунела, буквално и преносно, и оставиш ли се страха да те води по-добре не го прави. Защото океана не прощава на никого.
За мен, да не сърфирам е равно на смърт. Винаги съм го правила, от както се помня съм във водата и тя винаги ме е обичала. Когато бях дете, на майка ми й беше трудно да ме извади от водата, но тя не разбираше, че с океана бяхме и винаги ще бъдем неизменните половини на едно цяло. Сигурно е и иронично, че съм родена в Хавай. Но не бих заменила красивия ни остров за нищо друго, обичам всичко тук. Соления въздух, спокойствието и морския бриз. Харесва ми да събирам миди и рапани от морското дъно, а също така и да търся скрити съкровища. До преди година и половина бях част от група авантюристи търсещи начин да забогатеят бързо. Бях добра и бърза и ми се удаваше, затова когато ми предложиха мястото на малката яхта, приех. Исках да помогна на майка си, защото макар и да получавах добри пари от работата си на плажа като спасител, исках да й осигуря по-добър живот. За разлика от родителите на много други деца, моята не скри от мен истината, че баща ми е богът Тритон от гръцката митология. Разбира се не мога да споделя това с хората, по редица причини, които няма смисъл да изброявам. Бях наясно, че един ден ще трябва да си тръгна от Хавай и да заживея за известно време в Лонг Айлънд, защото е опасно да бъда тук. Миризмата ми привлича чудовищата, решени да опитат от божествената ми същност. В крайна сметка успях да открия стара реликва, която в момента навярно се намира в някои от музеите на хората или на някое тайно изложение на черния пазар. Това никога не ме интересувало, получих това което исках и бях спокойна, че докато се върна от лагера, майка ми ще живее добре. В деня в който трябваше да замина, майка ми  ми предаде две идентични гривни във формата на електрически змиорки, които се увиваха около китките ми и по мое желание се превръщаха в камшици, които можеха да провеждат електричество.
В лагера е от 4 години.
Във формата си на русалка притежава зелена опашка с проблясващи на светлината синьозелени отблясъци.
По рождение има черна коса, която боядисва в тъмно зелено.

лика беше запазен за мен.
Urantia
Child of Triton
Child of Triton

Брой мнения : 275

Вижте профила на потребителя

Върнете се в началото Go down

Re: Skies are blinking at me I see a storm bubbling up from the sea аnd it's coming closer

Писане by Athena; on Сря Яну 03, 2018 1:56 am

Одобрена и добре дошла.

• • • • •

She is straight up rock and roll I'm telling you she knows Nobody does it like Juliet Juliet, what you do to me The way she does it is criminal Physical and it's killing me Not denying these allegations She knows oh oh oh ee oh oh  Nobody does it like Juliet------------------------------------------------
Juliet, you are haunting me
Athena;
Olympian godddess
Olympian godddess

Брой мнения : 1779

Вижте профила на потребителя

Върнете се в началото Go down

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото