Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» You have peace - the old woman said - when you make it with yourself.
Пет Дек 14, 2018 11:12 pm by Nyx.

» Addicted to love.
Пон Дек 10, 2018 8:23 pm by Helios;

» Запазване на лик
Пон Дек 03, 2018 8:57 pm by Athena;

» cracks in a stone are just memories of a story you have yet to learn.
Нед Дек 02, 2018 10:10 pm by Athena;

» show me how you like it done
Съб Дек 01, 2018 12:02 am by Helios;

» Θάλασσα Thalassa
Пет Ное 30, 2018 11:46 pm by Helios;

» boys like me.
Пет Ное 30, 2018 9:16 pm by dionysus;

» falling was never in my cards.
Пет Ное 30, 2018 8:26 pm by Athena;

» Fairytale gone bad///
Вто Ное 27, 2018 8:59 pm by Athena;

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 4 потребители: 2 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Beth., cassandra;

[ View the whole list ]

Най-много потребители онлайн: 54, на Пет Ное 30, 2018 2:24 pm
Хижи и Лагерници
Cabin #1 (Zeus) - 5/5
Cabin #2 (Hera) - 0/0
Cabin #3 (Poseidon) - 5/5
Cabin #4 (Demeter) - 3/11
Cabin #5 (Ares) - 6/11
Cabin #6 (Athena) - 11/11
Cabin #7 (Apollo) - 10/11
Cabin #8 (Artemis) - 7/16
Cabin #9 (Hephaestus) - 5/11
Cabin #10 (Aphrodite) - 7/11
Cabin #11 (Hermes) - 7/11
Cabin #12 (Dionysus) - 5/11
Cabin #13 (Hades) - 5/5
Cabin #14 (Iris) - 4/11
Cabin #15 (Hypnos) - 5/11
Cabin #16 (Nemesis) - 3/11
Cabin #17 (Nike) - 3/11
Cabin #18 (Hebe) - 3/11
Cabin #19 (Tyche) - 3/11
Cabin #20 (Hecate) - 11/11
Cabin #21 (Persephone) - 5/11
Cabin #22 (Thanatos) - 6/11
Cabin #23 (Eris) - 5/11
Cabin #24 (Eros) - 7/11
Cabin #25 (Psyche) - 4/11
Cabin #26 (Phobos) - 5/11
Cabin #27 (Deimos) - 6/11
Cabin #28 (Enyo) - 6/11
Cabin #29 (Boreas) - 3/11
Cabin #30 (Zephyros) - 2/11
Cabin #31 (Notus) - 3/11
Cabin #32 (Eurus) - 3/11
Cabin #33 (Khione) - 10/11
Cabin #34 (Morpheus) - 5/11
Cabin #35 (Triton) - 7/11
Cabin #36 (Harmonia) - 2/11
Cabin #37 (Anteros) - 5/11

cherry blossoms fall like snowflakes

Go down

cherry blossoms fall like snowflakes

Писане by Catherine Cherry on Съб Яну 06, 2018 9:57 am

Catherine Megan Cherry // known as Cherry // 21 years old // virgo // fc: Emma Watson

- Катрин, ще е хубаво поне понякога да слушаш друг освен себе си.

- Чери, по дяволите, не бъди толкова арогантна.

- Скъпа, може ли това огледало за малко... Добре, можеше просто да кажеш не.

- Наистина те обичах, Чер. Съжалявам.

Когато през целия си живот чуваш такива неща, малко остават думите, които могат да те изненадат. По принцип не ме интересува почти нищо, умът ми все е някъде другаде, а нещо повече от повърхностно приятелство рядко завързвам. Има нещо арогантно в мен, нещо надменно и гордо, нещо, което би трябвало да кара другите да не се занимават с мен, но аз съм родена под щастлива звезда. Една дъщеря на Афродита няма как да не е обаятелна, очарователна, да привлича хората като меда пчелите. Обаче знаете, като една пчела ужили, умира. А аз вътрешно не съм никакъв мед, а пчела. И съм жилила толкова много пъти, че ми се е искало да умра. 
Извинете. Обичам да драматизирам понякога. Мисля, че се отклонявам от темата, но като винаги темата съм аз, сама няма как да разбера.  
Уж контролирам любовта, а не успях да задържа моята. Но за това не говоря. На 16 си глупав, наивен, вярваш, че когато някой ти обещае да бъде до теб, няма да те остави, независимо как се държиш с него. И когато те остави, защото внезапно е осъзнал, че заслужава по-добро, се променяш, но вече е късно. 

Не ви звуча като типичната дъщеря на Афродита, богинята на красотата и любовта, нали? О, глупости, звуча, та кой друг би бил толкова уверен в собствената си скромност и благородие, ако не една самовлюбена млада дама. Повярвайте ми, когато ме видите за пръв път, просто разбирате, че съм такава. Във вените ми е, в скулите, в погледа и в сърцето. Единственият ми проблем е, че съм сантиментална и обичам да говоря и да се самосъжалявам, като по този начин, май по-скоро се изтъквам. Жадна за внимание черешка, какво по-сладко. 

Животът ми ми харесва, как би могло да е иначе. Лагерът, всички други богове и полубогове, създания и сила. Когато мама ме призна за своя дъщеря, бях на седмото небе и направо побърках всички. Сега съм малко по-зряла и мога с гордост да заява, че ползвам дарбите си най-вече за да направя живота си по-удобен. Когато си роден красив, това, че можеш да се гримираш за 2 секунди е направо наглост. Как ли живеят обикновените хора? 
Момичето в мен всъщност е много игриво, кокетно, обича танците, красотата, розите и вниманието. Ако можех да се преродя някъде другаде, бих живяла във Франция или бих станала кабаретна танцьорка.

Когато бях по-мъничка, близките ми приятели постоянно ми опяваха, че съм прекалено чувствителна, емоционална, направо непоносима. И разбира се, всеки път като ми го казваха, започвах да изтъквам техните недостатъци и се разплаквах. Сега си пестя сълзите, защото са просто доказателство, че са прави, но все още така обичам да се вживявам, че се чудя дали не живея в някоя пиеса и трогнат автор не бута думи и писъци в устата ми. Може би животът на нас, щастливците в лагера, един ден ще бъде мит, история предавана от уста на уста, никога незаписана, додето ние сме живи. Но в момента, това е просто моят живот, а аз се променям с всеки изминал месец и съм различна всеки сезон, бягайки от всякаква логика, разум и отговорности.
Чувствам се като Нарцис, а Нарцис е умрял от любов по себе си. Звучи примамливо.

Catherine Cherry
Child of Aphrodite
Child of Aphrodite

Брой мнения : 18

Вижте профила на потребителя

Върнете се в началото Go down

Re: cherry blossoms fall like snowflakes

Писане by Persephone. on Съб Яну 06, 2018 12:09 pm

Одобрена. Добре дошла.

• • • • •

life's daughter and death's bride.
you shall find that pretty rose vines are just as lovely when they wrap tight over your limbs and shatter your bones.
Persephone.
Minor goddess
Minor goddess

Брой мнения : 1264

Вижте профила на потребителя

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите