Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 15 потребители: 9 Регистрирани, 1 Скрит и 5 Гости

Cain., Eleni Andreadis., Eridian Dyami Halian, Erin, henry devlin., Janett Underwood., Lavinia., merric fell;, Obsidian

[ View the whole list ]

Най-много потребители онлайн: 45, на Нед Фев 04, 2018 10:54 pm
Хижи и Лагерници
Cabin #1 (Zeus) - 4/4
Cabin #2 (Hera) - 0/0
Cabin #3 (Poseidon) - 4/4
Cabin #4 (Demeter) - 2/10
Cabin #5 (Ares) - 7/10
Cabin #6 (Athena) - 4/10
Cabin #7 (Apollo) - 7/10
Cabin #8 (Artemis) - 8/15
Cabin #9 (Hephaestus) - 5/10
Cabin #10 (Aphrodite) - 7/10
Cabin #11 (Hermes) - 3/10
Cabin #12 (Dionysus) - 5/10
Cabin #13 (Hades) - 4/4
Cabin #14 (Iris) - 5/10
Cabin #15 (Hypnos) - 2/10
Cabin #16 (Nemesis) - 1/10
Cabin #17 (Nike) - 2/10
Cabin #18 (Hebe) - 3/10
Cabin #19 (Tyche) - 2/10
Cabin #20 (Hecate) - 7/10
Cabin #21 (Persephone) - 3/10
Cabin #22 (Thanatos) - 6/10
Cabin #23 (Eris) - 5/10
Cabin #24 (Eros) - 3/10
Cabin #25 (Psyche) - 6/10
Cabin #26 (Phobos) - 8/10
Cabin #27 (Deimos) - 6/10
Cabin #28 (Enyo) - 5/10
Cabin #29 (Boreas) - 4/10
Cabin #30 (Zephyros) - 2/10
Cabin #31 (Notus) - 2/10
Cabin #32 (Eurus) - 3/10
Cabin #33 (Khione) - 5/10
Cabin #34 (Morpheus) - 5/10
Cabin #35 (Triton) - 8/10

Cuando tu quieras baby.Vámonos, perdámonos

Go down

Cuando tu quieras baby.Vámonos, perdámonos

Писане by .kill on Нед Яну 28, 2018 3:12 pm

Killian Rey
son of hermes | 20 | fc: Maluma

В лицето му блестеше бяла светлина от лампата, надвиснала над масата в иначе тъмната стая за разпит. Ръцете му бяха оковани в белезници, а насреща му се пулеше един разследващ полицай, който просто недоумяваше как няколко 18-годишни хлапета бяха успели да оберат бижутерен магазин, заобикаляйки всички мерки за безопазност.
Не бяха активирали алармата, охранителните камери не ги бяха засекли. И всичко това благодарение на Килиън Рей. Или поне така твърдяха съучастниците му.

Глупаците бяха изпели всичко на ченгетата при първата заплаха за затвор. Всички улики сочеха, че главният виновник е именно Кил. Но на инспектор Шепърд това съвсем не му беше достатъчно.
- Какъв заглушител използва?
- Не съм използвал заглушител.
- Стига си ме баламосвал! - Шепърд тропна с ръка по масата. - Няма начин да не включите алармата иначе.
- Казвам ти истината.
- А дали съдията ще повярва на тази твоя “истина”?

На Килиан всъщност никак не му пукаше какво щеше да каже съдията и каква присъда щяха да му лепнат. Нямаше да е първият от семейството, който лежи в затвора. Чичо му Хавиер беше излязъл едва преди месец, но вече въртеше нови схеми в квартала. В Гетото нещата стояха така - крадеш, за да оцелееш. Убиваш или те убиват. Нормалните хора смятаха тези като Килиан за престъпници, но те просто търсеха начин да преживеят още една седмица.
Сред обирджиите Килиан Рей беше най-добрият. Нямаше много опит, но му се отдаваше. Като че ли му идваше отвътре. Казваха, че му е нужен само поглед, за да разбере как работи даден заключвщ механизъм и още миг, за да го отвори. Беше бърз, тих и ловък. Ценяха го заради всички тези умения, които дълго време го бяха спасявали от полицията. Но при последния обир нещата се бяха объркали и…
Ето го тук. В тъмната стаичка, със сериозни обвинения, увиснали на врата му.

- Инспектор Шепърд - появи се друг полицай на вратата. Приближи се към инспектора и му прошепна нещо на ухото. Вторият почервеня, пребледня, позеленя и най-накрая въздъхна дълбоко, за да върне нормалния цвят на лицето си.
Адвокатът ти е дошъл, малък - каза с яд в гласа. - Не мислех, че такива като теб могат да си позволят защита - продължи да мърмори на излизане.

“Нито пък аз”, помисли си Килиан, който също не знаеше, че изобщо има адвокат. В стаята се появи костюмиран мъж. Не го познаваше, това беше сигурно.

- Казвам се Самюел Хименез.
- Да не си  приятел на чичо Хавиер? Той ли те прати?
- Не, чичо ти Хавиер не би си мръднал пръста. Знаеш какъв скъперник е.
- Тогава?
- Дойдох по своя воля.
- Но откъде, по дяволите, ме познаваш?
Мъжът, висок около 1.80, леко накуцващ с единия крак, се усмихна загадъчно.
- Познавам баща ти. Той би искал да се погрижа за теб.
- Баща ми е мъртъв. Умрял е преди да се родя.
- Баща ти е жив. А ти приличаш на него повече от колкото си мислиш.

Килиан примигна няколко пъти. Беше ли възможно през всички тези години майка му и чичо му да са го лъгали?
- Сега, Рей, ще ми кажеш ли как разби магазина без да включиш алармата и без да има и следа от теб на охранителните камери?
- Да...аз… - Кил започна да кърши пръсти. - Не беше трудно. Мога да разбивам ключалки от съвсем малък. Представям си как работят и знам как да ги отворя. Същото е и с алармите. Дори не разбирам от кабели и жички. Но е достатъчно само да поискам, за да ги дезактивирам.
- Точно както и предполагах…
- Какво искаш да кажеш? Каква е тази загадъчност? Откъде познаваш баща ми? Къде е той?
- Сигурен съм, че имаш много въпроси. Ще отговоря на всички от тях. Достатъчно е само да дойдеш с мен.
- И защо да го правя?
- Защото ще ти помогна да се махнеш оттук и да намериш баща си.
- Кой е той?
- Хермес, покровителят на крадците.
Килиан се изсмя шумно.
- Това някаква шега ли е?
- Съвсем не.
- Докажи го.
Самюел Хименез свали шапката си, с която приличаше на гангстер от 20те години, и разкри двете рогца на главата си.
- Ти си коза!
- Сатир. И ще те отведа в Лагера на нечистокръвните.

Ако може да ми смените името на .kill
.kill
Child of Hermes
Child of Hermes

Брой мнения : 34

Вижте профила на потребителя

Върнете се в началото Go down

Re: Cuando tu quieras baby.Vámonos, perdámonos

Писане by dionysus; on Нед Яну 28, 2018 3:32 pm

Добре дошъл!

• • • • •

bad machine;
Oh monstrosity, eat the energy, and get down and dirty with my enemies.
dionysus;
Olympian god
Olympian god

Брой мнения : 1847

Вижте профила на потребителя http://heroes-of-olympus.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото