Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 15 потребители: 9 Регистрирани, 1 Скрит и 5 Гости

Cain., Eleni Andreadis., Eridian Dyami Halian, Erin, henry devlin., Janett Underwood., Lavinia., merric fell;, Obsidian

[ View the whole list ]

Най-много потребители онлайн: 45, на Нед Фев 04, 2018 10:54 pm
Хижи и Лагерници
Cabin #1 (Zeus) - 4/4
Cabin #2 (Hera) - 0/0
Cabin #3 (Poseidon) - 4/4
Cabin #4 (Demeter) - 2/10
Cabin #5 (Ares) - 7/10
Cabin #6 (Athena) - 4/10
Cabin #7 (Apollo) - 7/10
Cabin #8 (Artemis) - 8/15
Cabin #9 (Hephaestus) - 5/10
Cabin #10 (Aphrodite) - 7/10
Cabin #11 (Hermes) - 3/10
Cabin #12 (Dionysus) - 5/10
Cabin #13 (Hades) - 4/4
Cabin #14 (Iris) - 5/10
Cabin #15 (Hypnos) - 2/10
Cabin #16 (Nemesis) - 1/10
Cabin #17 (Nike) - 2/10
Cabin #18 (Hebe) - 3/10
Cabin #19 (Tyche) - 2/10
Cabin #20 (Hecate) - 7/10
Cabin #21 (Persephone) - 3/10
Cabin #22 (Thanatos) - 6/10
Cabin #23 (Eris) - 5/10
Cabin #24 (Eros) - 3/10
Cabin #25 (Psyche) - 6/10
Cabin #26 (Phobos) - 8/10
Cabin #27 (Deimos) - 6/10
Cabin #28 (Enyo) - 5/10
Cabin #29 (Boreas) - 4/10
Cabin #30 (Zephyros) - 2/10
Cabin #31 (Notus) - 2/10
Cabin #32 (Eurus) - 3/10
Cabin #33 (Khione) - 5/10
Cabin #34 (Morpheus) - 5/10
Cabin #35 (Triton) - 8/10

Just keep going...

Go down

Just keep going...

Писане by Noel Roy Evans on Пон Фев 05, 2018 9:09 pm

when these bones decay
Дори не ми беше минало през ума, че я познавам от часове. Вместо това вървях след нея по тесните и тъмни улици на Манхатън. Беше ми обещала приключение, от което косата ми да се изправи. Но до момента не виждах нищо друго освен купища въргалящи се на земята боклуци, полусрутени постройки и много кал. Първоначалния ми ентусиазъм бе започнал да се изпарява и в момента се чудех какво ли по дяволите означава „вълнуващо” за момичето. Забавното бе, че дори не си направих труда да запомня името ѝ. Спомням си смътно, че каза нещо от рода на Канела…Не. Не беше това…може би – Кам или Кларе…Клариса? Както й да е. Името ѝ не бе чак толкова важно. Ако ми потрябваше, винаги можех да я нарека: „Ей, онази лудата блондинка”. Когато се представи бях прекалено зает и се разправям с един малоумен охранител, които отказваше да ме пусне в бара. Е, какво толкова като нямах осемнадесет? И той не изглеждаше особено умен, ама никой не му го навираше в лицето…нали? С два метровата си осанка и грамадните мускули, дори можеше да се каже, че прилича на горила избягала от цирка. Но, кой ли съм аз да му го казвам? А и никога не е забавно да се разправяш с малоумници, които само те зяпат и не могат да свържат две нормални думи в изречение.

Най-тъжното в случая бе, че ако русата мацка не се бе появила, вероятно щях да оплаквам скапания си късмет в хотелската стая. Може би дори щях да стигна до там, че да си пусна телевизора и да забия на някой ужасно драматичен сапунен сериал. Бляк. Като цяло пълна трагедия. Имах цели два дена за губене, след като нашите ме бяха набутали да ходя на някакво абсурдно състезание по химия. Сякаш щеше да им мине номера. Самата мисъл за Никога в живота си не бях прекарвал цели пет часа на едно място, зяпайки кретени, които единствената им цел е да се правят на важни. И нямаше да го напарвя, за да им угодя. По-скоро щях да продължа да се скитосвам безцелно по улиците, докато нещо не се случи.

- Е, стигнахме ли? – попитах нетърпеливо девойката, когато се спря пред една сграда и започна да зяпа към небето. Започвах да се съмнявам, че непознатата имаше сериозни психични проблеми, но ко толкова. Поне нямаше да ми е скучно.
- Това е…Тук е. Само трябва да го намериш.
- Да намеря какво?
- Него.

Изсумтях и завъртях очи. Не бях впечатлен. Дори напротив. Вече започвах да се чувствам като герой от някой абсурден епизод на Ловци на духове.
- Идваш ли …или те е страх? – провикна се русокосата и без да ме изчака се затича към сградата. За бога! Тази наистина бе странна птичка.

Поклатих глава и я последвах. Нямаше какво да губя. Пък и вече се бях домъкнал до тук. Най-много да се срути сградата, да падне някой самолет върху нея…или да се появи полицията и да започне да танцува макарена.

Нищо ново под слънцето. Само още един обикновен ден в живота на Ноел Евънс.

---
В лагера е от 3 години.
Има по-голям брат - Ноа.

Noel Roy Evans |Son of Nike|20|colton haynes
robb stark
Noel Roy Evans
Child of Nike
Child of Nike

Брой мнения : 339

Вижте профила на потребителя

Върнете се в началото Go down

Re: Just keep going...