Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Отсъствия
Yesterday at 10:30 am by Hades.

» Съобщения
Чет Авг 16, 2018 12:00 pm by dionysus;

» Plot drops/Events
Сря Авг 15, 2018 11:00 pm by dionysus;

» Did you think I wouldn't show to the world all the scars and the pain?
Вто Авг 14, 2018 9:08 pm by Helios;

» Even gods make mistakes sometimes
Съб Авг 11, 2018 10:42 am by dionysus;

» Minor Gods
Чет Авг 09, 2018 12:19 am by dionysus;

» Запазване на лик
Сря Авг 08, 2018 6:50 pm by dionysus;

» J.J.
Нед Авг 05, 2018 6:09 pm by Helios;

» Craig MacMharcuis
Съб Авг 04, 2018 3:22 pm by Helios;

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост :: 1 Bot

Нула

[ View the whole list ]

Най-много потребители онлайн: 45, на Нед Фев 04, 2018 10:54 pm
Хижи и Лагерници
Cabin #1 (Zeus) - 5/5
Cabin #2 (Hera) - 0/0
Cabin #3 (Poseidon) - 5/5
Cabin #4 (Demeter) - 5/11
Cabin #5 (Ares) - 8/11
Cabin #6 (Athena) - 6/11
Cabin #7 (Apollo) - 8/11
Cabin #8 (Artemis) - 8/16
Cabin #9 (Hephaestus) - 5/11
Cabin #10 (Aphrodite) - 10/11
Cabin #11 (Hermes) - 6/11
Cabin #12 (Dionysus) - 4/11
Cabin #13 (Hades) - 5/5
Cabin #14 (Iris) - 4/11
Cabin #15 (Hypnos) - 5/11
Cabin #16 (Nemesis) - 2/11
Cabin #17 (Nike) - 4/11
Cabin #18 (Hebe) - 2/11
Cabin #19 (Tyche) - 3/11
Cabin #20 (Hecate) - 11/11
Cabin #21 (Persephone) - 6/11
Cabin #22 (Thanatos) - 3/11
Cabin #23 (Eris) - 6/11
Cabin #24 (Eros) - 5/11
Cabin #25 (Psyche) - 5/11
Cabin #26 (Phobos) - 9/11
Cabin #27 (Deimos) - 5/11
Cabin #28 (Enyo) - 6/11
Cabin #29 (Boreas) - 5/11
Cabin #30 (Zephyros) - 2/11
Cabin #31 (Notus) - 2/11
Cabin #32 (Eurus) - 2/11
Cabin #33 (Khione) - 7/11
Cabin #34 (Morpheus) - 5/11
Cabin #35 (Triton) - 6/11

William Benett | 26 | FC: Stephen Amell | Child of Phobos | Twin brother of Damien |TAKEN|

Go down

William Benett | 26 | FC: Stephen Amell | Child of Phobos | Twin brother of Damien |TAKEN|

Писане by damien; on Съб Фев 10, 2018 1:00 am

William Benett.
FC: Stephen Amell | 26 | Son of Phobos
"- Д-р Конъли, удоволствие е да сте тук, за да говорим за мозъка, тялото и връзките, които сте направили между двете. Прочетох за идентични близнаци, разделени при раждането. Те са израснали отделно един от друг и все пак имат еднакви хобита, носят еднакви дрехи, имат еднакви прически, дори имат еднаква порода куче, но вие предполагате нещо много повече.
- Има нещо дълбоко в тяхното ДНК. Изследванията ми показват в някои случаи, тези видове близнаци може да споделят дори еднакви спомени и емоции, дори телепатия.

Звезден прах.
Мечти в калта.  
Перфектния войник.  

Събуждам се в писъци, а капчици пот се търкалят уморени по челото ми. Раните по тялото ми предизвикват резки спазми в мускулите ми, но болката е търпима. Още преди да отворя очи, лявата ми ръка се обвива около строшените ми ребра, последвана от тихо дивашко ръмжене. Опитвам се да се изправя до седнало положение, но не мога. Нечия чужда ръка притиска гърдите ми, съпротивлявайки се на движенията ми.  
- Не ставай още, момче. Раните ти имат нужда от още малко почивка.  
Непознатият мъжки глас предизвиква моментен панически страх и инстинктивно търся оръжие, с което да го нападна, а единственото, с което ме атакува той е плахата невинна усмивка, закачена на тънките му сухи устни, скрита зад дебелата му черна брада. Мургавото му лице е почти скрито зад надвисналата голяма качулка, която сваля щом кръстосвам вежди и се вглеждам по-дълбоко в очите му, изпълнен с въпроси, чиито отговори искам веднага.  
- Името ми е Зало. Намерих те едва жив в една от пещерите наблизо. Без съмнение боговете бдят над теб, иначе да си мъртъв. Как е името ти?  
Приближава се бавно към мен, но не мога да усетя страха му. По-скоро той търси моя. Подава ми груба метална чаша, пълна с горещ чай и ухаещ на пресни билки. Подтиква ме с поглед да пия и не знам защо, но инстинктите ми ми дават зелена светлина да му се доверя.  
- Ейдриън Бенет.
Отговарям кратко, но отчетливо въпреки дрезгавината, обгърнала гласа ми. Опитвам се да разбера защо ми помага, но не виждам ясна причина за това. Дали е възможно да получиш нещо без да си дал първо друго в замяна? Едва ли. Не. Това е абсурдно. Прекалено хубаво, за да е истина.  
Платил съм с кръвта си.  
Животът ми се измерва със смърт.  
Бронята на сърцето ми е пропукана.  

Зало се приближава към мен и поставя хладната си ръка върху пламтящото ми чело. После сменя компреса с нов, за да успокои треската ми и гали лицето ми, почти като баща. Такъв, какъвто никога не съм имал. Единственият ми ме изпрати тук, за да умра. Островът на Калипсо, моят Ад.
- Поспи, Ейдриън. Ще си по-силен на сутринта.  
Стискам челюстта си и обръщам глава в страни, а спасителят ми ме завива с тънко одеяло. Притварям уморените си клепачи и се вслушвам в царящата тишина, но продължавам да чувам него. Другата половина на сърцето ми. Кой си ти?  
Унасям се и падам в капана на поредния кошмар. Спомените от начина, по който белезите ми са нанесени по тялото ми не спира да ме преследва, заедно с обърканите ми мисли за това как успях да се измъкна. Кой съм аз? Какво съм аз?  

Допълнителна информация:
> Отвлечен е веднага след раждането си.
> Двамата с Деймиън са прокълнати от богиня още преди да се родят, затова споделят по-специална връзка от обикновената за близнаци.
> Държа желаещия да вземе героя да е редовен и да пишем; запазвам си правото и да освободя героя.
> Нарочно е оставена голяма част от живота му в неведение, за да има желаещия избор.
> На всякакви въпроси ще отговоря на лично; държа желаещия да ме попита първо преди да вземе героя.
nobody praying for me.
damien;
Hunter of Artemis
Hunter of Artemis

Брой мнения : 3869

Вижте профила на потребителя

Върнете се в началото Go down

Re: William Benett | 26 | FC: Stephen Amell | Child of Phobos | Twin brother of Damien |TAKEN|

Писане by william. on Чет Мар 22, 2018 10:51 pm

може ли да го взема?
пс; името - william.
william.
Child of Phobos
Child of Phobos

Брой мнения : 1038

Вижте профила на потребителя

Re: William Benett | 26 | FC: Stephen Amell | Child of Phobos | Twin brother of Damien |TAKEN|

Писане by dionysus; on Чет Мар 22, 2018 10:54 pm

Готов си.

• • • • •

this is my camp.
You can break my soul, take my life away, beat me, hurt me, kill me.
But for the love of all gods, don't touch my children.
dionysus;
Olympian god
Olympian god

Брой мнения : 4376

Вижте профила на потребителя http://heroes-of-olympus.bulgarianforum.net

Писане by Sponsored content

Sponsored content

Върнете се в началото