Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Benjamin de Laveau |25 y.o| Child of Ares | CABIN #5| Theo James
Yesterday at 8:10 pm by dionysus;

» Съобщения
Съб Юни 16, 2018 8:29 pm by dionysus;

» Запазване на лик
Съб Юни 16, 2018 7:42 pm by dionysus;

» Отсъствия
Съб Юни 16, 2018 6:07 pm by dante;

» "I find infinity in war, darling. Love and beauty, they always fade. But war and pain, oh... They will forever be a part of who we are."
Пет Юни 15, 2018 5:29 pm by Nyx.

» Teasers & Easter eggs
Чет Юни 14, 2018 3:12 pm by dionysus;

» Big mess
Сря Юни 13, 2018 10:42 pm by Athena;

» You must have chaos within you to give birth to a dancing star.
Вто Юни 12, 2018 6:34 pm by Lady Sorrow.

» Category is... Royalty.
Вто Юни 12, 2018 11:33 am by Nyx.

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 3 потребители: 1 Регистриран, 0 Скрити и 2 Гости

Athena;

[ View the whole list ]

Най-много потребители онлайн: 45, на Нед Фев 04, 2018 10:54 pm
Хижи и Лагерници
Cabin #1 (Zeus) - 5/5
Cabin #2 (Hera) - 0/0
Cabin #3 (Poseidon) - 5/5
Cabin #4 (Demeter) - 6/11
Cabin #5 (Ares) - 7/11
Cabin #6 (Athena) - 7/11
Cabin #7 (Apollo) - 9/11
Cabin #8 (Artemis) - 11/16
Cabin #9 (Hephaestus) - 6/11
Cabin #10 (Aphrodite) - 10/11
Cabin #11 (Hermes) - 5/11
Cabin #12 (Dionysus) - 6/11
Cabin #13 (Hades) - 5/5
Cabin #14 (Iris) - 5/11
Cabin #15 (Hypnos) - 4/11
Cabin #16 (Nemesis) - 3/11
Cabin #17 (Nike) - 3/11
Cabin #18 (Hebe) - 2/11
Cabin #19 (Tyche) - 2/11
Cabin #20 (Hecate) - 10/11
Cabin #21 (Persephone) - 5/11
Cabin #22 (Thanatos) - 6/11
Cabin #23 (Eris) - 6/11
Cabin #24 (Eros) - 4/11
Cabin #25 (Psyche) - 6/11
Cabin #26 (Phobos) - 10/11
Cabin #27 (Deimos) - 5/11
Cabin #28 (Enyo) - 6/11
Cabin #29 (Boreas) - 5/11
Cabin #30 (Zephyros) - 2/11
Cabin #31 (Notus) - 2/11
Cabin #32 (Eurus) - 2/11
Cabin #33 (Khione) - 7/11
Cabin #34 (Morpheus) - 6/11
Cabin #35 (Triton) - 6/11

bad machine;;

Go down

bad machine;;

Писане by Lana Hardwick. on Нед Фев 11, 2018 11:31 pm

We're limitless, we're not confined. It's our future.
HARDWICK
lana
Интервю за работа:

- Завършила сте Масачузецкия институт по технологии.
- Да.
- При това първа във випуска си?
- Там го пише, нали? Документът е в ръцете ви. Има го черно на бяло.

Нека спра до тук. Историята продължава с това как отказват да ми дадат мястото, защото компанията има вече твърде много специалисти. Но аз знаех истината. А тя бе, че ме имаха за инвалид, за част от малцинството на възпрепятстваните физически или... както, по дяволите, там се наричаха куците хора. Това че бях първенец на випуска си в М.И.Т. дори нямаше значение за тях, защото виждаха протезата, от коляното ми надолу и това някак си винаги успяваше да ги изкара от кожата им. Не разбирах защо. За мен това показваше, че няма какво да ме спре, дори липсата на крайник. В случая дори не я усещах, сама избрах да го ампутирам още в гимназията, защото в противен случай наистина щях да бъда причислена към "сакатите". И сега след като получих отказ и от тази компания трябваше отново да се върна в Лагера. Има причина да съм толкова напред с всичко отнасящо се до джаджи и подобни, баща ми е Хефест. Звучи донякъде яко, въпреки че понякога си мисля колко по-лесно щеше да бъде да съм обикновено глупаво момиче, с болни амбиции, прости мечти и перхидролена глава изкарваща повече пари чрез долни плътски услуги. От друга страна се гордея с това, което съм. Не се нуждая от никого да се застъпва за мен, нито да ми помага в каквото и да е отношение. Мразя да ме третират като жена с увреждане. Не бях такава, не и от години. Отървах се от всичко, което ме дърпаше назад още на четиринадесет, след като Хефест ме призна и сама изработих това, което тогава наричах "перфектния крак" за себе си. Аз съм бъдещето. Нося го в съзнанието си, нося го в гърдите си, нося го и по протежение на левия си крак - дълъг, изящен, мощен крайник обсипан с бляскави камъни.

Това, разбира се, не е единственото ми творение. Но определено е любимото. В стаята ми е пълно с десетки протези, всяка уникална по рода си; повечето дори оръжия. Сигурна съм, че братята ми понякога се ужасяват от гледката, въпреки че каменните им лица не го издават. Знам как действат подобни картинки на хората. Но пък ако имаха наистина голям проблем съм сигурна, че щяха да го повдигнат. Бяха големи момчета все пак. Колкото до майка ми... С Бен са щастливи. Омъжила се е за него, когато съм била на три или... четири. Нямам никакви спомени, но разбирам, че не е искала да отглежда сама едно дете. И то такова като мен. Затова, когато разбрах за лагера, отлетях възможно най-бързо от семейното гнездо. Имах нужда да бъда самостоятелна, да се усъвършенствам максимално.
Да бъда себе си.
Себе си във всяко едно отношение. Там съм вече от близо осем години. Това, че съм младо момиче без крак винаги ще ме преследва и ще ми пречи в човешкия свят, но... Може би някъде там горе има някой, който се гордее с мен.
22 y/o; Daughter of Hephaestus; FC: Viktoria Modesta
Lana Hardwick.
Child of Hephaestus
Child of Hephaestus

Брой мнения : 163

Вижте профила на потребителя

Върнете се в началото Go down

Re: bad machine;;

Писане by Athena; on Нед Фев 11, 2018 11:34 pm

Одобрена и добре дошла! Прекрасен герой!

• • • • •

Victory in my veins
To be prepared is half the victory.

Athena;
Olympian godddess
Olympian godddess

Брой мнения : 3524

Вижте профила на потребителя

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото