Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» • why does everything i touch turn into pieces? •
Сря 17 Окт 2018 - 23:00 by Helios;

» Отсъствия
Вто 16 Окт 2018 - 9:21 by Triton

» Valentina Jones "Jynx"|20|Daughter of Athena|Annasophia Robb
Нед 14 Окт 2018 - 12:18 by dionysus;

» I'm the master of my sea.
Съб 13 Окт 2018 - 19:49 by dionysus;

» Запазване на лик
Съб 13 Окт 2018 - 1:02 by Helios;

» Am I worst or best? Oh wait, I don't really care!
Пон 8 Окт 2018 - 23:35 by Helios;

» Съобщения
Нед 7 Окт 2018 - 17:15 by dionysus;

» I am the messenger of death
Нед 7 Окт 2018 - 1:01 by Helios;

» She loved her family so much that she didn't want to grow up and die.
Съб 6 Окт 2018 - 22:39 by Helios;

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 5 потребители: 1 Регистриран, 0 Скрити и 4 Гости

Adam Henning.

[ View the whole list ]

Най-много потребители онлайн: 45, на Нед 4 Фев 2018 - 22:54
Хижи и Лагерници
Cabin #1 (Zeus) - 4/5
Cabin #2 (Hera) - 0/0
Cabin #3 (Poseidon) - 5/5
Cabin #4 (Demeter) - 3/11
Cabin #5 (Ares) - 7/11
Cabin #6 (Athena) - 10/11
Cabin #7 (Apollo) - 10/11
Cabin #8 (Artemis) - 8/16
Cabin #9 (Hephaestus) - 5/11
Cabin #10 (Aphrodite) - 8/11
Cabin #11 (Hermes) - 6/11
Cabin #12 (Dionysus) - 5/11
Cabin #13 (Hades) - 5/5
Cabin #14 (Iris) - 3/11
Cabin #15 (Hypnos) - 4/11
Cabin #16 (Nemesis) - 3/11
Cabin #17 (Nike) - 3/11
Cabin #18 (Hebe) - 3/11
Cabin #19 (Tyche) - 3/11
Cabin #20 (Hecate) - 9/11
Cabin #21 (Persephone) - 5/11
Cabin #22 (Thanatos) - 5/11
Cabin #23 (Eris) - 5/11
Cabin #24 (Eros) - 6/11
Cabin #25 (Psyche) - 3/11
Cabin #26 (Phobos) - 7/11
Cabin #27 (Deimos) - 6/11
Cabin #28 (Enyo) - 6/11
Cabin #29 (Boreas) - 3/11
Cabin #30 (Zephyros) - 2/11
Cabin #31 (Notus) - 3/11
Cabin #32 (Eurus) - 2/11
Cabin #33 (Khione) - 8/11
Cabin #34 (Morpheus) - 5/11
Cabin #35 (Triton) - 6/11
Cabin #36 (Harmonia) - 1/11

a hero always returns;

Go down

a hero always returns;

Писане by Gray Moriarty. on Съб 24 Фев 2018 - 19:51

Grayson Moriarty
Son of Poseidon | 25 | Alexander Dreymon

Chapter I:
Няма нищо по-готино на единадесетия си рожден ден да разбереш, че си наследник на бог. Или поне така биха сметнали невежите и наивни деца, израснали с купища анимационни адаптации. Не знаеха какво всъщност означаваше, а и по-добре. Признавам, тогава аз също реагирах със смесени чувства. Бях уплашен, бях развълнуван. Разбира се, първото малко повече от второто. Все още не знам кое подтикна майка ми да ми разкрие всичко тогава, но съм благодарен. Може би нещо я бе изплашило дали за нейния живот, или за моя. Отначало си помислих, че просто се опитва да ме излъже с нещо, за да ми подари истински подарък /такъв така и не получих/. След това всички приказки за лека нощ започнаха да добиват смисъл - разказваше ми основно за краля на моретата и всички легенди свързани с него.

Chapter II:
Повечето лагерници, с които съм обсъждал подобни неща са ми казвали, че са разбрали, когато някое чудовище ги е нападнало. Майка ми успя да ме опази в продължение на година след като ми каза кой съм /а всички знаят, че когато един полубог знае истината за себе си, чудовищата надушват есенцията му много по-лесно, особено ако е дете на един от Големите Трима, какъвто бях аз/. Мога да се похваля с това, че докато тичах към сигурността на Лагера се натъкнах на Медуза. Въпреки че... едва ли е толкова подходящо за хвалба. Разбира се, наслушах се на мръсни шеги за баща ми, защото госпожа Вцепеняващ Поглед не знаеше, че съм твърде малък, за да слушам за такива... неща. Или по-скоро не й пукаше. Имах късмета да съм в компанията на умел сатир и по-голям лагерник, иначе днес щях да съм част от личната колекция на горгоната.

Chapter III:
Не мога да кажа, че в Лагера не ми бе приятно или че не се чувствах на място. Напротив. Прегърнах същността си и се запознах с най-близките и до ден днешен за мен хора. Научих се на всичко необходимо, преди да започна на свой ред да помагам на по-малките. А годините летяха и летяха. Всеки нормален би се усъмнил, че ежедневие изпълнено с тренировки, екстремни физически натоварвания и... древногръцки и латински език, не би могло да минава бързо. Никак даже. Но за мен се редяха като мъниста. Тогава започнах да изпълнявам подвизи. Но след последния все още изпитвах нуждата просто да пътешествам. Имах нужда от приключения. Затова си тръгнах преди пет години, предавайки грижите за хижата на следващия по ред.

Chapter VI:
Сега, докато пътувах обратно, не спирах да се питам - дали се бяха променили, колко от старите ми познати все още бяха там, колко сериозна бе опасността. Не всеки ден Хирон се свързва лично с теб чрез Ирида съобщение, все пак. Изрецитира ми предсказанието, но така и не успях да го разтълкувам. Едно бе сигурно обаче - Лагера имаше нужда от колкото се можеше повече помощ. И мога да призная, че ми липсваше. Останалите също ми липсваха - някои повече, други по-малко.

# В лагера е от 12 годишен;
на 20 го напуска за 5 години.
# Използва широк набор от оръжия.
# Има черен пегас - Мориган (♀)
# От Посейдон има рог-раковина, с който може да призовава морски създания.
Gray Moriarty.
Child of Poseidon
Child of Poseidon

Брой мнения : 1191

Вижте профила на потребителя

Върнете се в началото Go down

Re: a hero always returns;

Писане by Athena; on Съб 24 Фев 2018 - 19:54

Одобрен си , сине на бога на моретата.

• • • • •

mistress of courage.
to whom the insight to know when words are worth more than weapons. I pray to you.
Athena;
Olympian godddess
Olympian godddess

Брой мнения : 3752

Вижте профила на потребителя

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics