Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» • why does everything i touch turn into pieces? •
Сря Окт 17, 2018 11:00 pm by Helios;

» Отсъствия
Вто Окт 16, 2018 9:21 am by Triton

» Valentina Jones "Jynx"|20|Daughter of Athena|Annasophia Robb
Нед Окт 14, 2018 12:18 pm by dionysus;

» I'm the master of my sea.
Съб Окт 13, 2018 7:49 pm by dionysus;

» Запазване на лик
Съб Окт 13, 2018 1:02 am by Helios;

» Am I worst or best? Oh wait, I don't really care!
Пон Окт 08, 2018 11:35 pm by Helios;

» Съобщения
Нед Окт 07, 2018 5:15 pm by dionysus;

» I am the messenger of death
Нед Окт 07, 2018 1:01 am by Helios;

» She loved her family so much that she didn't want to grow up and die.
Съб Окт 06, 2018 10:39 pm by Helios;

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 6 потребители: 3 Регистрирани, 0 Скрити и 3 Гости

dahlia., Jynx, quinn.

[ View the whole list ]

Най-много потребители онлайн: 45, на Нед Фев 04, 2018 10:54 pm
Хижи и Лагерници
Cabin #1 (Zeus) - 4/5
Cabin #2 (Hera) - 0/0
Cabin #3 (Poseidon) - 5/5
Cabin #4 (Demeter) - 3/11
Cabin #5 (Ares) - 7/11
Cabin #6 (Athena) - 10/11
Cabin #7 (Apollo) - 10/11
Cabin #8 (Artemis) - 8/16
Cabin #9 (Hephaestus) - 5/11
Cabin #10 (Aphrodite) - 8/11
Cabin #11 (Hermes) - 6/11
Cabin #12 (Dionysus) - 5/11
Cabin #13 (Hades) - 5/5
Cabin #14 (Iris) - 3/11
Cabin #15 (Hypnos) - 4/11
Cabin #16 (Nemesis) - 3/11
Cabin #17 (Nike) - 3/11
Cabin #18 (Hebe) - 3/11
Cabin #19 (Tyche) - 3/11
Cabin #20 (Hecate) - 9/11
Cabin #21 (Persephone) - 5/11
Cabin #22 (Thanatos) - 5/11
Cabin #23 (Eris) - 5/11
Cabin #24 (Eros) - 6/11
Cabin #25 (Psyche) - 3/11
Cabin #26 (Phobos) - 7/11
Cabin #27 (Deimos) - 6/11
Cabin #28 (Enyo) - 6/11
Cabin #29 (Boreas) - 3/11
Cabin #30 (Zephyros) - 2/11
Cabin #31 (Notus) - 3/11
Cabin #32 (Eurus) - 2/11
Cabin #33 (Khione) - 8/11
Cabin #34 (Morpheus) - 5/11
Cabin #35 (Triton) - 6/11
Cabin #36 (Harmonia) - 1/11

and just in time, in the right place, suddenly I will play my ace. | maddison wayne

Go down

and just in time, in the right place, suddenly I will play my ace. | maddison wayne

Писане by maddison wayne. on Сря Мар 07, 2018 8:15 pm

MADDISON WAYNE
43 years old
mortal
FC: Jessica Chastain

„Още една година, в която не съм до теб. Още една година, през която си ме обвинявал; година, през която си се питал защо съм те оставила, защо не съм се върнала за теб; година, през която може би си се чудел колко ли те мразя, за да го сторя. Година на заблуди за теб, на тайни, които всеки ден искам да ти разкрия, за да ме разбереш. Бих предпочела да крещиш в лицето ми, да ме обвиняваш, да ме наричаш с грозни епитети, вместо да не знам къде си. Да се чудя ден и нощ дали си добре, как си живял и как са се отнасяли с теб, дали не си намерил гибелта си.
Знам въпросите ти, преди да си ги задал. Първо ще ме попиташ „Защо?“
Защото нямаше да съм добра майка от затвора. Нямаше да съм добра майка, ако те бях изложила на опасност. Както не бях добра дъщеря за мътвите си родители. Ще ме слушаш, докато ти разказвам, ще се чудиш дали историята ми е истина и ще продължаваш да се съмняваш в мен. Вероятно ще бягам съзнателно от погледа ти, за да не видя упреците в него.
Ще попиташ „Защо не се върна?“
Върнах се. Веднага, щом се отървах от миналото си. Веднага, когато подсигурих твоята сигурност с цената на това да се превърна в хората, които мразех. Да стана като тях. Безскрупулна, жестока, убийца. Служех си с грозни, лоши средства, за да се върна при теб. Само за да открия, че те няма и да срещна неизвестността.
Ще кажеш „Ти си виновна.“
Виновна съм и си го повтарям всеки ден, в който си далеч от мен. Мислех, че да се отдръпна от средата и миналото си е добро решение. За мен, за теб. За да може животът ти да проече спокойно, да растеш щастлив. Никога не спрях да те търся, въпреки задънените улици, които се изпречваха пред мен. Разрушавах стените им, само за да разбера, че зад тях нямаше нищо.
Трябва да призная, накрая се отказах, оставих се на отчаянието да вземе контрола над мен и да ме направи слаба, колкото и да исках да бъда силна за теб. Потдадох се на пороци, които да държат съзнанието ми заето, които ме съсипваха, но мисълта за теб надделя с пълна сила измежду черните дни, в които единствената светлина беше огънчето от запалката. Без да знаеш, без да осъзнаваш, ти ме спаси. С нови сили претърсвах градове и държави за теб. А ти оставаше все така далечен и непознат. Понякога се чудя дали ме помниш, дали имаш и един хубав спомен от мен, бил той ароматът на ябълков пай или как ти пожелавам лека нощ. Чудя се дали е останала капка любов, сред морето от омраза, която може би изпитваш към мен и искрено се надявам да има надежда. Първо – да те открия, след това – да ми дадеш шансът, който ми отнеха преди двадесет и една години. Не изключвам да ме прогониш от живота си, да ме заклеймиш като ужасен човек и никога да не ме наречеш мамо. Но аз ще продължавам да се боря, както през всичките тези години.
Надявам се да си на хубаво място, да водиш чудесен живот и да прекараш този специален ден със специални хора, които те обичат, както аз те обичам и никога не съм спирала да те обичам.

Честит рожден ден, Дориан.
Обичам те.“

Плъзна писмото върху купчинката с такива в края на бюрото. Бяха двадесет и едно, с това ставаха двадесет и две. Всяка година след ряздалата им, пишеше до сина си, точно на рождения му ден. Искаше, когато един ден го открие, той да разбере, че не е бил сам. Да разбере истината и колко много значи за майка си.

maddison wayne.
Mortal
Mortal

Брой мнения : 62

Вижте профила на потребителя

Върнете се в началото Go down

Re: and just in time, in the right place, suddenly I will play my ace. | maddison wayne

Писане by phobos;; on Сря Мар 07, 2018 8:44 pm

Одобрена! Добре дошла! Попълни графите в профила си.
phobos;;
Minor god
Minor god

Брой мнения : 4313

Вижте профила на потребителя

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото