Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Benjamin de Laveau |25 y.o| Child of Ares | CABIN #5| Theo James
Yesterday at 8:10 pm by dionysus;

» Съобщения
Съб Юни 16, 2018 8:29 pm by dionysus;

» Запазване на лик
Съб Юни 16, 2018 7:42 pm by dionysus;

» Отсъствия
Съб Юни 16, 2018 6:07 pm by dante;

» "I find infinity in war, darling. Love and beauty, they always fade. But war and pain, oh... They will forever be a part of who we are."
Пет Юни 15, 2018 5:29 pm by Nyx.

» Teasers & Easter eggs
Чет Юни 14, 2018 3:12 pm by dionysus;

» Big mess
Сря Юни 13, 2018 10:42 pm by Athena;

» You must have chaos within you to give birth to a dancing star.
Вто Юни 12, 2018 6:34 pm by Lady Sorrow.

» Category is... Royalty.
Вто Юни 12, 2018 11:33 am by Nyx.

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 5 потребители: 2 Регистрирани, 0 Скрити и 3 Гости :: 1 Bot

alicia benoist., Athena;

[ View the whole list ]

Най-много потребители онлайн: 45, на Нед Фев 04, 2018 10:54 pm
Хижи и Лагерници
Cabin #1 (Zeus) - 5/5
Cabin #2 (Hera) - 0/0
Cabin #3 (Poseidon) - 5/5
Cabin #4 (Demeter) - 6/11
Cabin #5 (Ares) - 7/11
Cabin #6 (Athena) - 7/11
Cabin #7 (Apollo) - 9/11
Cabin #8 (Artemis) - 11/16
Cabin #9 (Hephaestus) - 6/11
Cabin #10 (Aphrodite) - 10/11
Cabin #11 (Hermes) - 5/11
Cabin #12 (Dionysus) - 6/11
Cabin #13 (Hades) - 5/5
Cabin #14 (Iris) - 5/11
Cabin #15 (Hypnos) - 4/11
Cabin #16 (Nemesis) - 3/11
Cabin #17 (Nike) - 3/11
Cabin #18 (Hebe) - 2/11
Cabin #19 (Tyche) - 2/11
Cabin #20 (Hecate) - 10/11
Cabin #21 (Persephone) - 5/11
Cabin #22 (Thanatos) - 6/11
Cabin #23 (Eris) - 6/11
Cabin #24 (Eros) - 4/11
Cabin #25 (Psyche) - 6/11
Cabin #26 (Phobos) - 10/11
Cabin #27 (Deimos) - 5/11
Cabin #28 (Enyo) - 6/11
Cabin #29 (Boreas) - 5/11
Cabin #30 (Zephyros) - 2/11
Cabin #31 (Notus) - 2/11
Cabin #32 (Eurus) - 2/11
Cabin #33 (Khione) - 7/11
Cabin #34 (Morpheus) - 6/11
Cabin #35 (Triton) - 6/11

philipp senna.

Go down

philipp senna.

Писане by philipp. on Съб Мар 24, 2018 3:00 pm

Philipp Senna.
FC: Max Irons | 22 | Son of Demeter
- Какво е сродна душа?  
- Като най-добър приятел, но повече. Това е този човек, който те познава по-добре от всеки друг. Някой, който те прави по-добър човек. Всъщност той не те прави по-добър, ти го правиш сам. Защото те вдъхновява. Сродната душа е някой, който можеш да носиш със себе си завинаги. Това е човекът, който те познава и приема същността ти. Вярва в теб преди всички други. И без значение какво се случва, винаги ще го обичаш. Нищо никога няма да промени това.  

2 години по-рано;;
Събуждам се премръзнал в удавеното си от грях легло, оплетен в чаршафите, напоени с изневяра, а по езика ми се стича горчилката, породена от вината. Непознатото топло тяло до мен, уморено от ласките ми и белязано със синини от грубата ми любов, ми припомня, че сърцето ми е изстинало и зеещата пропаст в него кънти с оглушителния си писък на самота.  
Прокълнат ли съм  
или сам проклинам себе си?
Може би и двете.
Изправям се бавно, внимавайки да не събудя спящата си вина, обличам бързо разпилените си дрехи, събрани от омърсената сцена на прегрешение и  се изнизвам от тихата стая, без бележка, без звук, сякаш никога не съм бил там. Единственото, което напомня греха ми е аленото червило, полепнало по яката на новата ми бяла риза и бутилката уиски в дясната ми ръка, гравирано с инициалите на хотела. Стискам дъното и отпивам жадно няколко глътки, а краката ми се оплитат и залитам рязко в страни, подпирайки се на масивната статуя пред хотела. Изпускам бутилката и се пръска в краката ми, разливайки се върху скъпите ми черни обувки. Изтръсквам ги няколко пъти с раздразнено сумтене и се оглеждам за колата, в която ме чака покорния ми шофьор, четящ последните новини във вестника. С размазания си поглед успявам да разпозная голямата цветна снимка на първа страница, където съм самият аз, заедно с красивата си годеница, от която така умело крия изневерите си. Влизам в колата и почти се разлагам на задната седалка, а развеселена усмивка танцува по алкохолните ми устни.  
- Каква клюка са пуснали отново, Джордж?  
Питам дрезгаво, а после прочиствам гърлото си и се изправям до седнало положение, намествайки ръце върху краищата на двете предни седалки.  
- Сър, мисля, че ще е по-добре да говорим...  [i]
Заспивам на задната седалка, а на сутринта се будя сам в широкото си легло, измъчван от силно главоболие и загубата на няколко не чак толкова важни спомени. На земята лежат по-голямата част от дрехите ми, смачкани и черни, на фона на които изпъква аленото червило по бялата ми риза. Потърквам очи с длани и на път към банята се спъвам в панталона си, който изритвам в другия край на просторната ми стая. Взимам си студен душ и след като отново съм в кондиция да се сблъскам със света, слизам по дългото извито стълбище на имението и се засилвам към кухнята, където майка ми, баща ми и двамата ми по-малки братя обядват без да обелват и дума.  
[i]- Защо е тишината? Кой е умрял?

Подхвърлям шеговито и целувам майка си по бузата, разрошвам косите на братята си и се намествам на свободния стол до баща си, гонен от алкохолния си глад. Поглъщам голяма хапка от палачинките и се задавям, когато баща ми хвърля сутрешния вестник в чинията ми.  
"Трагедия в семейство Сена. Годеницата на младият Филип Сена открита мъртва след като фирменият хеликоптер се разби над гръцкото посолство в Мексико"  
- Не... Октавия...  
Следващите няколко дни се сливат, прекарани в забравена мотелска стая, далеч от всичко и всички. Пропускам погребението, защото отказвам да приема, че нея вече я няма. Защото се очаква да се сбогувам, когато на езикът ми лежи "здравей". Разпилян съм на парчета, но гласът в главата ми не спира да повтаря, че съдбата ми е свързана с нещо повече от това. След две седмици отсъствие, се прибирам у дома. Посрещат ме осъдителните погледи на семейството ми, но единствено в синевата на очите на майка си откривам доза разбиране. Следва ме до стаята ми, а следващите й думи са капката, която прелива чашата на търпението и контрола ми. Разказва ми налудничавата история, в която съм син на богинята Деметра.
Прокълнат ли съм
или сам проклинам себе си?  
И двете.
Седмица по-късно, придружен от собствения ми шофьор, също и мой сатир, пристигането ми в лагера е факт.  
[/i][/i]
castle in the now.
philipp.
Child of Demeter
Child of Demeter

Брой мнения : 395

Вижте профила на потребителя

Върнете се в началото Go down

Re: philipp senna.

Писане by dionysus; on Съб Мар 24, 2018 3:05 pm

Добре дошъл.

• • • • •

this is my camp.
You can break my soul, take my life away, beat me, hurt me, kill me.
But for the love of all gods, don't touch my children.
dionysus;
Olympian god
Olympian god

Брой мнения : 3884

Вижте профила на потребителя http://heroes-of-olympus.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото