Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Съобщения
Yesterday at 11:16 pm by dionysus;

» Отсъствия
Yesterday at 3:15 am by Хйонгуон

» i wasn't made to leave my fate. // kaltain rompier
Вто Юли 17, 2018 9:59 pm by Nyx.

» Запазване на лик
Вто Юли 17, 2018 3:13 pm by Nyx.

» Just like fire, burning out the way!
Пон Юли 16, 2018 7:42 pm by dionysus;

» God is a woman
Нед Юли 15, 2018 6:28 pm by dionysus;

» victory's contagious;;
Нед Юли 15, 2018 12:56 pm by dionysus;

» you've got the devil in your eyes.
Съб Юли 14, 2018 3:26 pm by dionysus;

» I don’t hold a grudge. I cradle it. I coddle it. I feed it fine cuts of meat and send it to the best schools. I nurture my grudge. | Veera Moran.
Съб Юли 14, 2018 3:13 pm by Lady Sorrow.

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 6 потребители: 4 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Alisia., Danny Hoult., lissette;, Xhexania Cael West

[ View the whole list ]

Най-много потребители онлайн: 45, на Нед Фев 04, 2018 10:54 pm
Хижи и Лагерници
Cabin #1 (Zeus) - 5/5
Cabin #2 (Hera) - 0/0
Cabin #3 (Poseidon) - 5/5
Cabin #4 (Demeter) - 5/11
Cabin #5 (Ares) - 7/11
Cabin #6 (Athena) - 5/11
Cabin #7 (Apollo) - 8/11
Cabin #8 (Artemis) - 9/16
Cabin #9 (Hephaestus) - 5/11
Cabin #10 (Aphrodite) - 10/11
Cabin #11 (Hermes) - 8/11
Cabin #12 (Dionysus) - 5/11
Cabin #13 (Hades) - 5/5
Cabin #14 (Iris) - 4/11
Cabin #15 (Hypnos) - 5/11
Cabin #16 (Nemesis) - 3/11
Cabin #17 (Nike) - 3/11
Cabin #18 (Hebe) - 2/11
Cabin #19 (Tyche) - 2/11
Cabin #20 (Hecate) - 9/11
Cabin #21 (Persephone) - 5/11
Cabin #22 (Thanatos) - 6/11
Cabin #23 (Eris) - 6/11
Cabin #24 (Eros) - 4/11
Cabin #25 (Psyche) - 5/11
Cabin #26 (Phobos) - 10/11
Cabin #27 (Deimos) - 5/11
Cabin #28 (Enyo) - 6/11
Cabin #29 (Boreas) - 6/11
Cabin #30 (Zephyros) - 2/11
Cabin #31 (Notus) - 2/11
Cabin #32 (Eurus) - 2/11
Cabin #33 (Khione) - 6/11
Cabin #34 (Morpheus) - 5/11
Cabin #35 (Triton) - 6/11

Shoop shoop ba-doops shoop ba-doop

Go down

Shoop shoop ba-doops shoop ba-doop

Писане by Cillian on Пет Апр 06, 2018 1:26 pm

Cillian Myrie Jonathan Stronghold
Името ми не е единтвеното дълго нещо в мен.

Години: Спрях да броя!
Майка: Атина, goddess of awesome sexy vibes
Баща: Jonathan Craig Johanas Stronghold - много мъртъв!
Окупация: Ловец на Артемида и бодигард
Оръжия: Всичко, което може да стреля и две осбено дълги остриета - кръстил съм ги Гос и Под

Не питайте на колко съм. Не искате да знаете. Името ми е Силиан със С, защото едно време името Килиян още не беше измислено и ако се интересувате сега всички “готини” се казват Килиян, но преди това моето име бе най-готиното.
Откъде идва феноменалния ми чар? Да кажем, че баща ми бе доста голям човек. Доста. Навсякъде и беше чаровник. Почти толкова добър колкото и мен. Та баща ми бе успял да завладее много женски сърца на времето. Повече отколкото жените завладяват неговите. Изненада. Аз се пръкнах. След мен още едно малко братче. После още едно. Трябваше ми време да схвана, че не приличах особено на братята си. Все прекрасни червенокоси олигофрени с лунички. Ами познайте, аз не съм нито червенокос, нито с лунички. Опа. Сега разбирам защо не бях любимеца на мама. Може би и затова ме прежали като отидох на един специален лагер.
Бе голям купон там. Бе пълно с деца като мен самия. Все специални. Поне това се опитваха да ми набият в главата - че съм специален. Аз знаех, че вече съм, но бе приятно да чуеш, че баща ми Аполон се е забил с друг мъж и … добре де, майтапех се. Майка ми се оказа Атина - леле. Виждали ли сте я как изглежда? Добре, че ми е майка или щях да бъда в голяма потенциална опасност. Ако знаете какво имам предвид. Добре де, няма да ви обяснявам, но влязох в лагера - бях признат от мама - урааа - и се разбирах със сълагерниците ми. Влюбих се. Мислех, че ще е вечно. Ще излезем от лагера. Ще и направим малки дечица, които нямаше да са толкова божествени като нас. Но не … в родната ми страна се водеше война. Реших да се върна обратно, за да подпомогна родата. С един куршум два камъка - жената ще я запозная с родата и ще участвам във войната. С два полубога на страната на Шотландия - всичко щеше да е чудесно. Да, но не. Още в началото трябваше да се досетим, че войната е една доста добра предпоставка за масивно избиване от страна на всякакви същества, които лесно надушваха полубогове. Умря в ръцете ми. Бе по-лесно отколкото си мислех. Дори не стигнах до бойното поле. Върнах се в лагера и се опитах да направя всичко възможно да я разбудя към живота. Да де… но и това не стана. Но това, което стана е, че се ядосах. А ядосването е един процес, който доста бързо ме кара да взимам решения. Като решението да помоля Артемида да ме вкара към ловците си. Казвате си, “Aма ти не си девствен!" Да, ама не! БУМ! По тези времена секс се правеше след като се ожениш за жена си. (малки перверзници) Или там я наричат с няколко много неприятни имена, за който бих разчленил човек.
Артемида бе достатъчно благосклонна и мила да се съгласи с обеда ми, които й дадох. Години по-късно вече ловувах за нея. Е, и за себе си. Оказа се, че родата ми се е запазила след войната и през няколко годинки минавам да ги видя дали са добре. Сладури са те. Благодаря, че попитахте. От време на време им помагам. Така де, не искам някой да ми вземе фермата с кравичките. А през другото време се заемам да правя това, което си искам. През половината време това е добре. През другото време не е. Но дори след толкова години съм верен на обета на Артемида. Може и да съм заменил лъка и стрелата с 45 милимитрови, но вижте огнестрелните оръжия не работят в лагера, където смятам да намина тези дни. Да видя я мама, я да пийна с Дионис, я да потренирам с младите дето правят секс преди брак - shame! И така. Време е за Купон.

Cillian
Hunter of Artemis
Hunter of Artemis

Брой мнения : 1112

Вижте профила на потребителя

Върнете се в началото Go down

Re: Shoop shoop ba-doops shoop ba-doop

Писане by Athena; on Пет Апр 06, 2018 2:44 pm

Одобрен си , синко . 

• • • • •

Victory in my veins
To be prepared is half the victory.