Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Запазване на лик
Today at 5:59 pm by thanatos;

» "S•P•Q•R" | Lupa
Today at 12:04 pm by Lupa.

» Teasers & Easter eggs
Today at 9:48 am by dionysus;

» Nyakim Gatwech | 25 | model
Yesterday at 8:57 pm by Helios;

» Iʼm in my head, Iʼm a mess.
Съб Сеп 22, 2018 9:59 pm by dionysus;

» Mallory Jansen | 29 | actress
Съб Сеп 22, 2018 9:43 pm by Ganymede.

» Hanna Mangan Lawrence | 27 | actress
Съб Сеп 22, 2018 9:30 pm by Ganymede.

» Dilraba Dilmurat | 26 | actress
Съб Сеп 22, 2018 9:25 pm by Ganymede.

» Bruna Marquezine | 23 | actress, model
Съб Сеп 22, 2018 9:21 pm by Ganymede.

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 14 потребители: 10 Регистрирани, 0 Скрити и 4 Гости :: 1 Bot

adria;, Bobby Kensey., Chris Morrison., evthalia goodwin;, Noah Devuns., Noel Roy Evans, Nyx., Phoebe., thanatos;, Xhexania Cael West

[ View the whole list ]

Най-много потребители онлайн: 45, на Нед Фев 04, 2018 10:54 pm
Хижи и Лагерници
Cabin #1 (Zeus) - 4/5
Cabin #2 (Hera) - 0/0
Cabin #3 (Poseidon) - 5/5
Cabin #4 (Demeter) - 5/11
Cabin #5 (Ares) - 9/11
Cabin #6 (Athena) - 8/11
Cabin #7 (Apollo) - 10/11
Cabin #8 (Artemis) - 7/16
Cabin #9 (Hephaestus) - 5/11
Cabin #10 (Aphrodite) - 10/11
Cabin #11 (Hermes) - 7/11
Cabin #12 (Dionysus) - 5/11
Cabin #13 (Hades) - 5/5
Cabin #14 (Iris) - 4/11
Cabin #15 (Hypnos) - 4/11
Cabin #16 (Nemesis) - 3/11
Cabin #17 (Nike) - 3/11
Cabin #18 (Hebe) - 3/11
Cabin #19 (Tyche) - 3/11
Cabin #20 (Hecate) - 9/11
Cabin #21 (Persephone) - 5/11
Cabin #22 (Thanatos) - 5/11
Cabin #23 (Eris) - 6/11
Cabin #24 (Eros) - 6/11
Cabin #25 (Psyche) - 3/11
Cabin #26 (Phobos) - 8/11
Cabin #27 (Deimos) - 5/11
Cabin #28 (Enyo) - 6/11
Cabin #29 (Boreas) - 5/11
Cabin #30 (Zephyros) - 2/11
Cabin #31 (Notus) - 2/11
Cabin #32 (Eurus) - 2/11
Cabin #33 (Khione) - 9/11
Cabin #34 (Morpheus) - 5/11
Cabin #35 (Triton) - 6/11

Victoria Miller | 40 | Mortal | Mädchen Amick |TAKEN|

Go down

Victoria Miller | 40 | Mortal | Mädchen Amick |TAKEN|

Писане by Cass Miller. on Вто Апр 17, 2018 4:27 pm

Дълги години бях просто Вики. Цели седемнадесет, ако трябва да бъдем точни. Момчетата ме обожаваха, а приятелките им ме мразеха, защото не можеха да бъдат мен - Вики от квартала. Нека ви разкажа малко за нея...
Виктория Карсън Милър беше моето любимо същество и най-великият шедьовър на майка ми, Бека. Тя е била кралицата на времето си както в гимназиална възраст, така и като съпруга. Честно казано не познавам баща си, но по думи на майка ми приказката им се превърнала в кошмар една година след като ме е родила, защото очите му са търсили друга... Дори след като е бил с онази, за която се е борил с години. Явно всичко е било заради една проста тръпка. Карсън Милър е мъртъв, доколкото знаем. Поне аз така избирам да вярвам. Дано гори в ада, защото е искал момче, но е получил мен. Така или иначе имах единствено майка като модел за подражание - силна жена, тежаща на мястото си. Научи ме на всичко, което една уважаваща себе си млада дама трябваше да знае. С други думи, научи ме да използвам всичко в своя полза - ума си, лъжите, красотата. Момчетата тичаха след мен така, както някога са тичали след нея. Можех да имам... Имах всичко, което можех да си пожелая. Но знаете какво казват - рано или късно ставаш като майка си. Кой да предположи, че освен прототип на нейната бурна младост, след това щях да се превърна и в... следващата госпожа Милър.
Да, това бях с години - г-жа Милър от Бруклин. Вики от квартала почина с раждането на онова малко русо нещо. Когато синът ми се пръкна, животът на някогашната Вики отиде по дяволите. До ден днешен съжалявам, че се хванах на въдицата на онзи мъж. Разбира се, ако беше поредния обикновен кретен, синът ми нямаше да съществува. Но виновникът за обрата в живота ми бе Аполон. Бог. Проклет бог! Не бях готова да бъда майка. Може би никой никога не е, но аз бях едва на седемнадесет, когато в утробата ми започна да живее малък полубог, а година по-късно изгубих единствения камък в живота си - майка. Трябваше да се науча да се грижа както сама за себе си, така и за един малък крехък живот, който ако оставех на съдбата щях да се сблъскам с по-тежка такава. Мразех безсмъртния за случилото се, мразех малкото кротко бебе, но най-вече мразех себе си. Мразех се, задето допуснах подобна фатална грешка. Не можех да го обикна наистина. Дори да се опитвах, всеки път щом погледнех в очите му докато растеше и видех образа на Аполон, в съзнанието ми нахлуваха с все сила злобата и огорчението. Той бе провалил живота ми и бе оставил плод, който да ми го напомня всеки божи ден. Касиъс.
И въпреки студеното ми сърце в очите му четях любов, всеки път щом ме погледнеше. Аз бях целият му свят и навярно вярваше, че той също бе моя... Но аз не се превърнах в онези майки, които правеха всичко за децата си, които ги глезеха и пазеха като орлици. Пиех. Намирах отдушници в различни субстанции. Той трябваше да порасне бързо, също като мен. Той трябваше да се научи да оцелява, също като мен. Порасна красив, не можех да повярвам, че е възможно, но започна да напомня още повече на баща си. Имах чувството, че Аполон следеше някъде отгоре и ми се присмиваше. Присмиваше ми се, защото взе онова, което иска и ме остави с последствията. Държах се отвратително с него, няма да лъжа. Не мога да си изкривя душата, че ми доставяше удоволствие да разбивам мечтите му още в основи. В началото... След това започнах да попивам от глупавото му умилително изражение всеки път щом ръката ми се стовареше върху бузата му, защото не е направил онова, което исках. Но не му го показвах. Никога нямаше да му покажа, че може би е достигнал до сърцето ми. Щеше да бъде много по-силен, ако вярваше, че не го обичам. Щеше да търси любовта някъде другаде и щеше да я намери - истинска и такава, каквато я заслужаваше. Защото бе негов син. Не мой, а на Аполон. Аз бях прокълнатата совалка, която го въведе в този ужасен, корумпиран свят и му даде фамилията си.
И така Вики Милър се бе превърнала в един ужасен човек. През годините го накарах да мине през набор от трудности, през повечето от които бях преминала и самата аз. Сега живея с третия си съпруг- Пардон... Живеех. Вдовица съм за трети път, а домът ми е в Манхатън. Бях Виктория Арчибалд, Виктория Хенингтън и Виктория Ченинг, преди отново да върна името си. Почти не се чувам с Касиъс, освен ако не ме потърси по онази... глупава система на боговете с Дъгата за да ме пита как съм и дали имам нужда от нещо или пък от него. Размекнал се е. Но вероятно се справя добре там, щом все още не съм чула за смъртта му от онзи брадат полукон, който ми го отне когато беше на шестнадесет и тъкмо бе започнал да печели пари и да допринася.
Victoria Miller40; mortal; mother of Cassius Miller; Mädchen Amick
Cass Miller.
Child of Apollo
Child of Apollo

Брой мнения : 799

Вижте профила на потребителя

Върнете се в началото Go down

Re: Victoria Miller | 40 | Mortal | Mädchen Amick |TAKEN|

Писане by Victoria. on Вто Апр 17, 2018 4:35 pm

Мама е тук.
Victoria.
Mortal
Mortal

Брой мнения : 20

Вижте профила на потребителя

Писане by dionysus; on Вто Апр 17, 2018 4:37 pm

Добре дошла. 

• • • • •

this is my camp.
You can break my soul, take my life away, beat me, hurt me, kill me.
But for the love of all gods, don't touch my children.
dionysus;
Olympian god
Olympian god

Брой мнения : 4706

Вижте профила на потребителя http://heroes-of-olympus.bulgarianforum.net

Писане by Sponsored content

Sponsored content

Върнете се в началото