Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Запазване на лик
Yesterday at 7:20 pm by dionysus;

» Отсъствия
Пон Авг 20, 2018 10:27 pm by lifeeater;;

» Съобщения
Чет Авг 16, 2018 12:00 pm by dionysus;

» Plot drops/Events
Сря Авг 15, 2018 11:00 pm by dionysus;

» Did you think I wouldn't show to the world all the scars and the pain?
Вто Авг 14, 2018 9:08 pm by Helios;

» Even gods make mistakes sometimes
Съб Авг 11, 2018 10:42 am by dionysus;

» Minor Gods
Чет Авг 09, 2018 12:19 am by dionysus;

» J.J.
Нед Авг 05, 2018 6:09 pm by Helios;

» Craig MacMharcuis
Съб Авг 04, 2018 3:22 pm by Helios;

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 6 потребители: 2 Регистрирани, 0 Скрити и 4 Гости

astra;;, Persephone.

[ View the whole list ]

Най-много потребители онлайн: 45, на Нед Фев 04, 2018 10:54 pm
Хижи и Лагерници
Cabin #1 (Zeus) - 5/5
Cabin #2 (Hera) - 0/0
Cabin #3 (Poseidon) - 5/5
Cabin #4 (Demeter) - 5/11
Cabin #5 (Ares) - 8/11
Cabin #6 (Athena) - 6/11
Cabin #7 (Apollo) - 10/11
Cabin #8 (Artemis) - 7/16
Cabin #9 (Hephaestus) - 5/11
Cabin #10 (Aphrodite) - 10/11
Cabin #11 (Hermes) - 7/11
Cabin #12 (Dionysus) - 4/11
Cabin #13 (Hades) - 5/5
Cabin #14 (Iris) - 4/11
Cabin #15 (Hypnos) - 3/11
Cabin #16 (Nemesis) - 2/11
Cabin #17 (Nike) - 4/11
Cabin #18 (Hebe) - 2/11
Cabin #19 (Tyche) - 3/11
Cabin #20 (Hecate) - 11/11
Cabin #21 (Persephone) - 6/11
Cabin #22 (Thanatos) - 3/11
Cabin #23 (Eris) - 6/11
Cabin #24 (Eros) - 4/11
Cabin #25 (Psyche) - 4/11
Cabin #26 (Phobos) - 8/11
Cabin #27 (Deimos) - 5/11
Cabin #28 (Enyo) - 6/11
Cabin #29 (Boreas) - 5/11
Cabin #30 (Zephyros) - 2/11
Cabin #31 (Notus) - 2/11
Cabin #32 (Eurus) - 2/11
Cabin #33 (Khione) - 7/11
Cabin #34 (Morpheus) - 5/11
Cabin #35 (Triton) - 6/11

Ruby Lothbrok

Go down

Ruby Lothbrok

Писане by Catania Tilton on Съб Май 12, 2018 1:34 pm

︽︾Ruby Lothbrok︽︾21︽︾Children of Athena︽︾Poppy Drayton︽︾

︽︾Характер︽︾
Руби е със силна воля, борбена, интелигентна,силна решителност във всоичко.Също така е и спонтанна, енергична и много добра в ръкопашен бой.Попринцип Руби е с благ характер,но ако имаш смелоста да я ядосаш стара истинска фурия.
Рядко би могъл да я видиш в лошо настроение,принципно винаги е усмихната и ведра.В началото на запознанството си с нея би си чазал че е доста дръпната,тоза е така защото тя е доста резервирана и трудно допуска хора до себе си.

︽︾История︽︾
Здравейте,казвам се Руби....Руби Лодброк и сега ще ви разкажа една история,моята история.
Началото й започва с моето раждане преди цели двадесет и една години.Началото на живота ми не е особено интересен или поне първите шест години,преди да тръгна на училище и да започнат проблемите ми.Впрочем аз съм с един родител,баща ми,който е най-добрият баща когото някой би могъл да има.С него сме си само двамата откакто се знам,той некога не споменаваше майка ми,може би защото бе болезнена тема или поне така си мислех тогава.Когато станах достатъчно голяма се наложи да тръгна на училище като всяко друго дете на мойте години.За съжаление нещата не потръгнаха така като си го представяше баща ми.По принцип отще от малка се оказа че имам синдром на дефицит на вниманието ,хиперактивност и дислексия.Баща ми си мислеше или се надяваше че с годините това ще се оправи и няма да ми пречи да имам нормален живот,но уви.Така заради тези приятни диагнози ми беше много трудно да чета,да се концентрирам или пък да стоя мирно на едно място.Често оценките ми не надвишаваха тройка или в редки случей четворка.Заради състоянието си често бях сама и без приятели,чак когато станах на тринадесет години за пръв път се запознах с едно момиче с което си станахме много добри приятелки.По-късно осъзнах че тя не ебила просто момиче или че случайно сме си станали приятелки,но това е друга тема.С въпросното момиче станахме много близки и прекарвахме подчти всяко свободно време заедно.В онзи момент всичко вървеше нормално докъто не станах на петнадесет години и се случи това заради което живота ми се преобърна.
В онзи ден с най-добрата ми приятелка се прибирахме от училище и отивахме към вкъщи за да учим.Малко преди да престигнем у дома на улицата ни спря един много странен тип,който се опита да ни нападне.Благодарение на дружката ми се измъкнахме и тръгнахме да бягаме към вкъщи.Страния тип веднага тръгна след нас,като викаше смед нас "Няма къде да се скриеш от мен,ароматът ти ще те издаде".Думите му ми се сториха страни и за какъв аромат говореше.Щом стигнахме вкъщи приятелката ми ми каза да се обадя на баща си защото ни трябвало превоз.Ситуацията започна да става доста странна,но реших да послушам приятелката си и се обадих на баща ми като му обясних за случилото се.Той ми ми каза по най-бързия начин да си взема наколко неща от първа необходимост в една раница и да изчезваме от апартамента,той щял да ни чака две пресечки надолу от дома ни,след което затвори.На бързо събрах неща от първа необходимост и с приятелката ми напуснахме апартамента през аварийните стълби на зградата.Насочихме се право към мястото на срещата,а баща ми се появи не след дълго,след което се качихме в колата и той потегли бясно напред.Най-добрата ми приятелка и баща ми започнаха да си бъбрят за случката,а аз седях отзад и ги слушах с неразбиращо изражение.Не след дълго се обадих и ги попитах за случилото се преди малко и това къде отиваме,те се спогледаха така сякаш се чудеха дали да ми кажат но в крайна сметка решиха да ми разкажат.В дъното на нещата стояло това коя е майка ми и коя всъщност съм аз.В продължение на дълъг разговор с двамата разбрах че съм дете на богиня и смъртен,което следователно ме прави полубог.Разказаха ми също така че "болеста" ми е нещо нормално за хората като мен,както и за Лагера на Нечистокръвните към когото се бяхме насочили,също така и за аромата който отделят полубоговете чрез който онзи тип ме е бил открил.В началото бях доста шокирана,но това е нормално предвид факта че цял живот съм живяла в заблуда.
След около седем часа път стигнахме краната си точка,а имено Лагера на Нечистокръвните,където щях да прекарам остатъка от живота си.На пръв поглед това изглеждаше доста обикновен за лагер на полу богове,но се надявах като навляза в него и го разгледам да се окаже по-голям.За мое съжаление се оказа че баща ми не може да влезе,това ме натъжи много тъй като трябваше да се разделя с най-близкия си човек,но нямах избор трябваше да съм в този лагер за да съм защитена.Сбогувах се с баща си след което той си тръгна,а аз влязох в лагера.Приятелката ми която смятах за човек ми разкри че всъщност не е човек изцяло,оказа се че е сатир.Задачата и е била да ме пази и защитава от всякакви опасности.Заведе ме при човека когото отговаряше за лагера и си поговорихме досто обстоно.Той ми разказа за лагера и за другите деца в него,след което ми каза коя е моята къща и каза че там ме чака легло приготвено за мен.Настаних се в съответната къща която ми беше казано.Още от същия ден започнаха и тренировките ми,обучението и всичко което трябваше да науча за да бъда като останалите.Отдадох се на сто процента на това да стана една от най-добрите в лагера,защо учех ден и нощ,ден след ден,година след година чак до наш дни.
.

Последната промяна е направена от rum4eto на Съб Май 12, 2018 10:17 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Catania Tilton
Child of Athena
Child of Athena

Брой мнения : 128

Вижте профила на потребителя

Върнете се в началото Go down

Re: Ruby Lothbrok

Писане by Lady Sorrow. on Съб Май 12, 2018 1:50 pm

Здравей. Има доста проблеми с героя така както е поднесен. Първо е прекалено кратко описание, второ, говорила ли си с Атина за този сценарии, трето, има правила наложени от Зевс при които божествените родители не могат да посещават децата си. Нашите богове обаче ги посещават в сънищата им, но все пак това правило е доста важно. Свържи се с нея, за да измислите нещо което може да се върже към сюжета ти и разшири малко историята.

• • • • •

Heroes get remembered,
never die.
Lady Sorrow.
Minor goddess
Minor goddess

Брой мнения : 1685

Писане by Catania Tilton on Съб Май 12, 2018 7:32 pm

Може ли просто да си редактирам малко историята без да говоря са Атина?
Catania Tilton
Child of Athena
Child of Athena

Брой мнения : 128

Писане by phobos;; on Съб Май 12, 2018 7:39 pm

Ако смяташ да оставиш срещата ви в историята си, ще трябва да говориш с нея.
phobos;;
Minor god
Minor god

Брой мнения : 4216

Писане by Catania Tilton on Съб Май 12, 2018 10:18 pm

Сега как е?
Catania Tilton
Child of Athena
Child of Athena