Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Запазване на лик
Пон Дек 03, 2018 8:57 pm by Athena;

» cracks in a stone are just memories of a story you have yet to learn.
Нед Дек 02, 2018 10:10 pm by Athena;

» show me how you like it done
Съб Дек 01, 2018 12:02 am by Helios;

» Θάλασσα Thalassa
Пет Ное 30, 2018 11:46 pm by Helios;

» boys like me.
Пет Ное 30, 2018 9:16 pm by dionysus;

» falling was never in my cards.
Пет Ное 30, 2018 8:26 pm by Athena;

» Fairytale gone bad///
Вто Ное 27, 2018 8:59 pm by Athena;

» Espen |20| son of Thanatos (Cabin #22)| FC:Evan Peters |TAKEN|
Съб Ное 24, 2018 1:40 pm by Athena;

» if I got voice they gon hear me shout;
Пет Ное 23, 2018 3:59 pm by dionysus;

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

[ View the whole list ]

Най-много потребители онлайн: 54, на Пет Ное 30, 2018 2:24 pm
Хижи и Лагерници
Cabin #1 (Zeus) - 5/5
Cabin #2 (Hera) - 0/0
Cabin #3 (Poseidon) - 5/5
Cabin #4 (Demeter) - 3/11
Cabin #5 (Ares) - 6/11
Cabin #6 (Athena) - 11/11
Cabin #7 (Apollo) - 10/11
Cabin #8 (Artemis) - 7/16
Cabin #9 (Hephaestus) - 5/11
Cabin #10 (Aphrodite) - 7/11
Cabin #11 (Hermes) - 7/11
Cabin #12 (Dionysus) - 5/11
Cabin #13 (Hades) - 5/5
Cabin #14 (Iris) - 4/11
Cabin #15 (Hypnos) - 5/11
Cabin #16 (Nemesis) - 3/11
Cabin #17 (Nike) - 3/11
Cabin #18 (Hebe) - 3/11
Cabin #19 (Tyche) - 3/11
Cabin #20 (Hecate) - 11/11
Cabin #21 (Persephone) - 5/11
Cabin #22 (Thanatos) - 6/11
Cabin #23 (Eris) - 5/11
Cabin #24 (Eros) - 7/11
Cabin #25 (Psyche) - 4/11
Cabin #26 (Phobos) - 5/11
Cabin #27 (Deimos) - 6/11
Cabin #28 (Enyo) - 6/11
Cabin #29 (Boreas) - 3/11
Cabin #30 (Zephyros) - 2/11
Cabin #31 (Notus) - 3/11
Cabin #32 (Eurus) - 3/11
Cabin #33 (Khione) - 10/11
Cabin #34 (Morpheus) - 5/11
Cabin #35 (Triton) - 7/11
Cabin #36 (Harmonia) - 2/11
Cabin #37 (Anteros) - 5/11

Boulevard Of Broken Dreams

Go down

Boulevard Of Broken Dreams

Писане by Troy Rivers. on Нед Май 13, 2018 8:52 pm

FC: Brendon Urie
Name: Troy Rivers
21 years old
Claimed son of Demeter

Бях на девет и се случи през зимата. Не помня кой месец беше. Може би декември или може би е било вече януари... Времето ми се размива, защото всичко се беше случило прекалено бързо и не осъзнах колко време беше минало откакто полицията нахлу в къщи и отведе татко, до момента в който с майка ми гледахме как му слагат смъртоносната инжекция, чрез която се изпълни смъртната му присъда. Тогава се казвах Лиам Домкин. Баща ми беше Майкъл Домкин, който се предполагаше, че е убил мъж и жена, като преди това е изнасилил жената. Осъдиха го доста прибързано и се оказа, че мъжът убил тези хора след това е убил още доста, но това вече няма значение за мен, защото моят баща е мъртъв... Разбира се няма да ме чуете да разказвам за тази част от историята си. Вие ще чуете как с майка ми сме пътували из цялата страна, разбира се след като си сменихме имената. Аз станах Трой Ривърс, а тя се превърна в Мелани Ривърс, забравяйки предишното си име – Кристаления.
Истината разбира се е субективна. Според някои хора аз съм имал ужасно травмиращо детство, защото е трябвало само майка ми да ме отглежда, докато сме пътували из цялата страна, защото такава ѝ е работата със сменени имена и истории. А според други факта, че съм пътувал толкова и имам толкова всестранни интереси и познания ми се е отразил наистина добре. Какво да ви кажа... Различни психолози, различни менения и диагнози. Според майка помагаха, но не винаги. Има доста тъмни части от историята ми, които няма да прочетете дори тук, но все още ще съществуват. Кой знае? Може би някой ден и те ще изплуват.
В училище единственото, което ми харесваше е да говоря, но никога не беше свързано с темата дадена от учителя. Например в пети клас в час по математика вместо да реша задача в час по математика нарисувах на дъската цвете и обясних на госпожата, че това е водна лилия, която е едно от най-красивите и изумителни неща на планетата ни... Получих двойка. Жената не разбираше от красота. В едно друго училище няколко години по-късно, обаче се пребих... Да сам паднах по стълбите, доста непохватно от моя страна. Тогава първата ми приятелка ме намери и повика бърза помощ, но тъй като тя нямаше добра репутация заради гадният си бивш се пусна слухът, че съм паднал по стълбите, докато двамата сме опитвали да правим секс на парапета... Версиите бяха много и коя от коя по-изумителни. Доста време ни се подиграваха и в края на годината тя смени училището, а аз се преместих в нов град. Ах, Жасмин, така се казваше. Първата ми любов. Няма да я забравя, никога.
Всъщност същото лято се озовах и в лагера, след като един минотавър едва не уби мен и майка ми. Още при пристъпването на граници на лагера над мен пресветната златната холограма с форма на сърп и пшеница. За нещастие обаче, на билогичната ми майка Деметра аз така и не се задържах в лагера. Често идвах и си отивах, защото не можех да изоставя жената, която ме отгледа. Моята истинска майка... Не, не си мислите, че имам нещо против Деметра, просто няма как да игнорирам факта, че обичам Мелани повече от всичко на света. Дори когато почина преди две години, аз не се задържах в лагера. Върнах се за постоянно съвсем наскоро, надявайки се, че ще има как да помогна, защото колкото и да обичах свободата си в светът на хората имах задължения в светът на Боговете и към лагера, който беше малко или много и мой дом.

Troy Rivers.
Child of Demeter
Child of Demeter

Брой мнения : 1148

Вижте профила на потребителя

Върнете се в началото Go down

Re: Boulevard Of Broken Dreams

Писане by dionysus; on Нед Май 13, 2018 11:25 pm

Добре дошъл.

• • • • •

in the darkness,
two shadows, reaching through the hopeless, heavy dusk.
Their hands meet, and light spills in a flood like a hundred golden urns pouring out of the sun.
dionysus;
Olympian god
Olympian god

Брой мнения : 5504

Вижте профила на потребителя http://heroes-of-olympus.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите