Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Съобщения
Yesterday at 11:16 pm by dionysus;

» Отсъствия
Yesterday at 3:15 am by Хйонгуон

» i wasn't made to leave my fate. // kaltain rompier
Вто Юли 17, 2018 9:59 pm by Nyx.

» Запазване на лик
Вто Юли 17, 2018 3:13 pm by Nyx.

» Just like fire, burning out the way!
Пон Юли 16, 2018 7:42 pm by dionysus;

» God is a woman
Нед Юли 15, 2018 6:28 pm by dionysus;

» victory's contagious;;
Нед Юли 15, 2018 12:56 pm by dionysus;

» you've got the devil in your eyes.
Съб Юли 14, 2018 3:26 pm by dionysus;

» I don’t hold a grudge. I cradle it. I coddle it. I feed it fine cuts of meat and send it to the best schools. I nurture my grudge. | Veera Moran.
Съб Юли 14, 2018 3:13 pm by Lady Sorrow.

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 6 потребители: 4 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости :: 1 Bot

Alisia., Danny Hoult., lissette;, Xhexania Cael West

[ View the whole list ]

Най-много потребители онлайн: 45, на Нед Фев 04, 2018 10:54 pm
Хижи и Лагерници
Cabin #1 (Zeus) - 5/5
Cabin #2 (Hera) - 0/0
Cabin #3 (Poseidon) - 5/5
Cabin #4 (Demeter) - 5/11
Cabin #5 (Ares) - 7/11
Cabin #6 (Athena) - 5/11
Cabin #7 (Apollo) - 8/11
Cabin #8 (Artemis) - 9/16
Cabin #9 (Hephaestus) - 5/11
Cabin #10 (Aphrodite) - 10/11
Cabin #11 (Hermes) - 8/11
Cabin #12 (Dionysus) - 5/11
Cabin #13 (Hades) - 5/5
Cabin #14 (Iris) - 4/11
Cabin #15 (Hypnos) - 5/11
Cabin #16 (Nemesis) - 3/11
Cabin #17 (Nike) - 3/11
Cabin #18 (Hebe) - 2/11
Cabin #19 (Tyche) - 2/11
Cabin #20 (Hecate) - 9/11
Cabin #21 (Persephone) - 5/11
Cabin #22 (Thanatos) - 6/11
Cabin #23 (Eris) - 6/11
Cabin #24 (Eros) - 4/11
Cabin #25 (Psyche) - 5/11
Cabin #26 (Phobos) - 10/11
Cabin #27 (Deimos) - 5/11
Cabin #28 (Enyo) - 6/11
Cabin #29 (Boreas) - 6/11
Cabin #30 (Zephyros) - 2/11
Cabin #31 (Notus) - 2/11
Cabin #32 (Eurus) - 2/11
Cabin #33 (Khione) - 6/11
Cabin #34 (Morpheus) - 5/11
Cabin #35 (Triton) - 6/11

I am not always good and noble. I am the hero of this story, but I have my off moments.

Go down

I am not always good and noble. I am the hero of this story, but I have my off moments.

Писане by emmanuel zimmer. on Съб Юни 09, 2018 10:22 pm

emmanuel zimmer
twenty-two years old; joe keery; son of deimos
„Аз съм от момчетата, които за точни в замаха. Сещаш се, нали?“
Не, не се сети. Каза ми да се разкарам.
Преди бе по-лесно. Имаш статус на популярното момче и не е нужно да сваляш момичета. Те сами идваха при мен. Не полагах никакви усилия... сега е различно и трябва да се старая, но е трудно. Сложно е да подбираш точните думи и да трябва да впечатлиш някого с тях. През повечето време си бил един и сега се очаква да си нормален.
„Какво, по дяволите?“
Питам се това всяка сутрин. Прецакан съм.
В интерес на истината наистина съм добър в замахването и удрянето, а преди бях още по-добър. С тази разлика, че не ми беше писано да бъда истински професионалист. Нямах шанс и да избера какъв да стана, а имах някога такава възможност.
Първо се влюбих в тениса, а след това и в бейзбола. Започнах да ги тренирам едновременно с ясната представа, че едното ще победи. Не се отказвах и бях страхотен. Всички казваха, че каквото и да избера ще стана голяма звезда. Обещаващо бъдеще. Най-добрият за поколението си, а защо не и за няколко напред? Хората ме харесваха. Виждах името си изписано със златни букви. Момичетата сами идваха при мен. Всичко бе толкова лесно.
Докато не се контузих. Казаха ми, че повече не трябва да тренирам професионално. Една секунда и всичко се срина. Като стара сграда, която трябваше да бутнат. Издухах супата. Буквално, преносно и във всеки друг наличен вид. От два стола паднах на земята. Казах „Майната ѝ на съдбата“, но тя ми го върна и ми го връща всеки ден. „Така е, Еманюел. Всичко се връща.“
Трудно ми е да призная, че да си без товара от очаквания е по-лесно. Някой си там. Правиш каквото си искаш. Обиколих всички купони на съучениците си. Направих един у дома. Не завърши добре. Изпратиха ме на психиатър и казаха, че съм станал агресивен. Сякаш си нямах други диагнози. Причината – погубената ми спортна кариера. Казаха ми да си играя с топка за тенис щом се ядосам. В един летен ден осъзнах, че мога да я хвърлям в лицата на хората. Хареса ми и реших да продължа с терапията.
Не съм побойник. Само понякога много се ядосвам. Просто така. Все едно някой е хвърлил неизгасена цигара в суха трева. Пред повечето време съм весел и безгрижен. Нормален тинейджър. По-близо до графата на глупаците, отколкото до тази на готините. Започнах да живея в сянка, но не на този, който бях преди. В сянката на всички останали, защото те не помнеха кой съм аз.
„Страхотен играч си, но нямаш никаква стратегия.“ Всеки треньор ми го казваше с учуден поглед след някоя победа или тренировка. Не знаеха как се справям. Просто замахвах и удрях. Гонех топката до последно на корта. Съсредоточавах се максимално на бейзболното поле. Някак успявах. Просто се получаваше. Всичко това е минало.
Не станах спортна звезда, но можеше да бъда герой. Нетипичен, но герой. Няма да ми повярвате, но и аз не вярвах, че съм полубог. В продължение на дни. Баща ми беше бог и като негов наследник имах право да живея в лагер с други като мен. Жестоко! Ако смисълът на живота за мен беше изчезнал, сега се завръщаше с пълни сили.
С времето научих на какво съм способен. Знаех какво могат и другите. В един момент започнах да гледам по-сериозно върху картината пред мен, а може би се случи и заради възрастта. Започнах да се питам кой съм и какво ще постигна, защото не може само да искаш да бъдеш нещо. Трябва и да се докажеш. Да станеш такъв, а часовникът отмерваше всяка изминала секунда. Загубена такава. Всичко това между смеха и нощите за размисъл. „Кой си ти? Какво искаш да бъдеш?“
Страхът на хората ме правеше по-силен, а аз просто не исках те да го изпитват.
Искам да бъда герой, а от тях никой не се страхува.

От две години е в лагера.
Също така ще се радвам да ми смените никнейма с emmanuel zimmer.
emmanuel zimmer.
Child of Deimos
Child of Deimos

Брой мнения : 460

Вижте профила на потребителя

Върнете се в началото Go down

Re: I am not always good and noble. I am the hero of this story, but I have my off moments.

Писане by Helios; on Съб Юни 09, 2018 10:32 pm

Одобрен. Добре дошъл !

• • • • •

If my heart was still mine 
I would go to the bottom and apologise to you until the day it went rotten
Helios;
Second gen titan
Second gen titan

Брой мнения : 2538

Вижте профила на потребителя

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото