Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Съобщения
Yesterday at 11:16 pm by dionysus;

» Отсъствия
Yesterday at 3:15 am by Хйонгуон

» i wasn't made to leave my fate. // kaltain rompier
Вто Юли 17, 2018 9:59 pm by Nyx.

» Запазване на лик
Вто Юли 17, 2018 3:13 pm by Nyx.

» Just like fire, burning out the way!
Пон Юли 16, 2018 7:42 pm by dionysus;

» God is a woman
Нед Юли 15, 2018 6:28 pm by dionysus;

» victory's contagious;;
Нед Юли 15, 2018 12:56 pm by dionysus;

» you've got the devil in your eyes.
Съб Юли 14, 2018 3:26 pm by dionysus;

» I don’t hold a grudge. I cradle it. I coddle it. I feed it fine cuts of meat and send it to the best schools. I nurture my grudge. | Veera Moran.
Съб Юли 14, 2018 3:13 pm by Lady Sorrow.

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 6 потребители: 4 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости :: 1 Bot

Alisia., Danny Hoult., lissette;, Xhexania Cael West

[ View the whole list ]

Най-много потребители онлайн: 45, на Нед Фев 04, 2018 10:54 pm
Хижи и Лагерници
Cabin #1 (Zeus) - 5/5
Cabin #2 (Hera) - 0/0
Cabin #3 (Poseidon) - 5/5
Cabin #4 (Demeter) - 5/11
Cabin #5 (Ares) - 7/11
Cabin #6 (Athena) - 5/11
Cabin #7 (Apollo) - 8/11
Cabin #8 (Artemis) - 9/16
Cabin #9 (Hephaestus) - 5/11
Cabin #10 (Aphrodite) - 10/11
Cabin #11 (Hermes) - 8/11
Cabin #12 (Dionysus) - 5/11
Cabin #13 (Hades) - 5/5
Cabin #14 (Iris) - 4/11
Cabin #15 (Hypnos) - 5/11
Cabin #16 (Nemesis) - 3/11
Cabin #17 (Nike) - 3/11
Cabin #18 (Hebe) - 2/11
Cabin #19 (Tyche) - 2/11
Cabin #20 (Hecate) - 9/11
Cabin #21 (Persephone) - 5/11
Cabin #22 (Thanatos) - 6/11
Cabin #23 (Eris) - 6/11
Cabin #24 (Eros) - 4/11
Cabin #25 (Psyche) - 5/11
Cabin #26 (Phobos) - 10/11
Cabin #27 (Deimos) - 5/11
Cabin #28 (Enyo) - 6/11
Cabin #29 (Boreas) - 6/11
Cabin #30 (Zephyros) - 2/11
Cabin #31 (Notus) - 2/11
Cabin #32 (Eurus) - 2/11
Cabin #33 (Khione) - 6/11
Cabin #34 (Morpheus) - 5/11
Cabin #35 (Triton) - 6/11

Put your makeup on; | Scarlett Wilde |

Go down

Put your makeup on; | Scarlett Wilde |

Писане by Scarlett Wilde on Сря Юни 27, 2018 3:28 am

Name: Scarlett 'Carly' Wilde
Cabin: № 11
child of Hermes
FC: mia wasikowska
Ако тръгна да разказвам всичко от самото начало, само ще ви отегча. Въведението ще го минем малко набързо, след което ще ви разкажа по-подробно за себе си.

Родителите ми не са най-интересните хора на света. Хора вярващи, че всекидневното ходене на училище, а след това на работа е всичко на света. Слава богу, че изобщо не приличам на никой от тях двамата, е почти. Имам русата коса на майка си и вероятно нейният нисък ген за ръста си, защото баща ми е 1,90м. а аз съм 1,60м. А не съм глупава, напротив прекалено начетено хлапе бях, за да разбера, че по-нищо не приличах на него. И не само това, изобщо не притежавах нито една негова черта както визуално, така и интелектуално. Той бе прост чиновник, който попълваше документи и не разбираше нищо от математика, химия или физика. Майка ми дори и тя не бе толкова добра. И двамата нямаха в родата си хора добри в тези области. Явно бях единствената или баща ми не бе мой баща.

Преминавайки от тази тема към основната - мен. Да, обичам да говоря много за себе си. Гордостта ми е по-голяма от всичко. Е, почти. Не съм безсърдечна, помагам на хора в беда, но не безплатно. Но това е друга тема. Скарлет, това е името, което са ми дали и до ден днешен се чудя как са го измислили. Щеше да ми отива Грета или Берта, ако съдех по имената на нашите и другите в родата им. Единственото свястно нещо, което бяха направили за мен, да ме дарят с хубаво име и да не се интересуват кога се прибирам в къщи и кога излизам.

От малка имах поглед, който улавяше всяко малко нещо, всеки малък детайл и го запечатваше във фотографската ми памет. И така на 13 годишна възраст попаднах в средата на търговията и черния бизнес. Откраднах ценен предмет, от човек, който не подозирах, че бе разбрал, че съм го обрала. За да изкупя грешката си, приех предложението му да крада стоката, която клиентите му вземат от него и да му я връщам. Не честно, но нямах избор или щеше да ме убие, защото се оказа психопат и социопат. И така няколко години подред продължавах да върша тази подла работа. Много отдавна бях изкупила дълга си към него, но с мен той изкарваше много повече пари. През това време бях призната и от баща си - Хермес. Когато един ден над главата ми проблесна кадуцей, който проучих след това обстойно, защото да знам всичко ми е фикс идея. И тогава всичко ми стана дори по ясно за произхода ми. И така... този тип отказваше да ме освободи. Дори му предложих в замяна ценности, които бях откраднала и които си струваха много. Ето защо тук идва частта, която на много хора не би се харесала и биха казали каква интригантка и егоистка съм. Но защо? Той си го заслужи. Нима е хубаво да се държи човек против волята му? Една вечер го примамих със сладки думи, че разбирам защо не иска да ме пусне. Омаях го, завъртях му главата с измислени истории и докато се бе замечтал изсипах в чашата му отрова и 15 минути по-късно проблема ми бе решен и бях свободна. Да, родителите ми дори не бяха разбрали, че няколко месеца съм липсвала от вкъщи, мислели си че съм на екскурзия, що за стока.

Нещо от съществена важност. Коварната, раняваща те с думи и крадлива Скарлет, обича да се крие под маската на невинната и горделива Карли. Да, говоренето в трето лице е нормално за мен, объркващо хората е и е забавно, а Скарлет обича да се забавлява.

* От 17 годишна съм в лагера.
* Червените скъпоценни камъни са една от слабостите ми. Другата е хората със наранени сърца или с травмиращ ги живот. Как да не ги слушаш със захлас и да не се смееш вътрешно за думите им.
* Около врата си нося колие с криле, подарък за 18-тият ми рожден ден от Хермес, оставено бе под калъфката на леглото ми.

Scarlett Wilde
Child of Hermes
Child of Hermes

Брой мнения : 134

Вижте профила на потребителя

Върнете се в началото Go down

Re: Put your makeup on; | Scarlett Wilde |

Писане by Helios; on Сря Юни 27, 2018 1:00 pm

Одобрена. Добре дошла !

• • • • •

If my heart was still mine 
I would go to the bottom and apologise to you until the day it went rotten