Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Отсъствия
Today at 9:21 by Triton

» Valentina Jones "Jynx"|20|Daughter of Athena|Annasophia Robb
Нед 14 Окт 2018 - 12:18 by dionysus;

» I'm the master of my sea.
Съб 13 Окт 2018 - 19:49 by dionysus;

» Запазване на лик
Съб 13 Окт 2018 - 1:02 by Helios;

» Am I worst or best? Oh wait, I don't really care!
Пон 8 Окт 2018 - 23:35 by Helios;

» Съобщения
Нед 7 Окт 2018 - 17:15 by dionysus;

» I am the messenger of death
Нед 7 Окт 2018 - 1:01 by Helios;

» She loved her family so much that she didn't want to grow up and die.
Съб 6 Окт 2018 - 22:39 by Helios;

» Here to stay even when I'm gone. When I close my eyes through the passage of time. Kings never die.
Чет 4 Окт 2018 - 0:20 by dionysus;

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 5 потребители: 2 Регистрирани, 0 Скрити и 3 Гости

beatrice d. versailles, Cain.

[ View the whole list ]

Най-много потребители онлайн: 45, на Нед 4 Фев 2018 - 22:54
Хижи и Лагерници
Cabin #1 (Zeus) - 4/5
Cabin #2 (Hera) - 0/0
Cabin #3 (Poseidon) - 5/5
Cabin #4 (Demeter) - 3/11
Cabin #5 (Ares) - 7/11
Cabin #6 (Athena) - 10/11
Cabin #7 (Apollo) - 10/11
Cabin #8 (Artemis) - 7/16
Cabin #9 (Hephaestus) - 5/11
Cabin #10 (Aphrodite) - 8/11
Cabin #11 (Hermes) - 6/11
Cabin #12 (Dionysus) - 5/11
Cabin #13 (Hades) - 5/5
Cabin #14 (Iris) - 3/11
Cabin #15 (Hypnos) - 4/11
Cabin #16 (Nemesis) - 3/11
Cabin #17 (Nike) - 3/11
Cabin #18 (Hebe) - 3/11
Cabin #19 (Tyche) - 3/11
Cabin #20 (Hecate) - 9/11
Cabin #21 (Persephone) - 5/11
Cabin #22 (Thanatos) - 5/11
Cabin #23 (Eris) - 5/11
Cabin #24 (Eros) - 6/11
Cabin #25 (Psyche) - 3/11
Cabin #26 (Phobos) - 7/11
Cabin #27 (Deimos) - 5/11
Cabin #28 (Enyo) - 6/11
Cabin #29 (Boreas) - 3/11
Cabin #30 (Zephyros) - 2/11
Cabin #31 (Notus) - 3/11
Cabin #32 (Eurus) - 2/11
Cabin #33 (Khione) - 8/11
Cabin #34 (Morpheus) - 5/11
Cabin #35 (Triton) - 6/11
Cabin #36 (Harmonia) - 1/11

you've got the devil in your eyes.

Go down

you've got the devil in your eyes.

Писане by Merick Rey. on Съб 14 Юли 2018 - 15:24

m

merick rey
deceased // son of Tyche // FC: Aaron Taylor-Johnson
"Вярвах в добрината на непознатите."

Никой не би предположил, че някога бих разказвал история като тази. Живот. Смърт. И... Нещо по средата. Истината е, че го правя заради него. Заради Магнус. Ако душата ми позволяваше да продължа без него, знаейки че няма какво да направя за него, щях. Нямаше да се замисля. Никога не бих искал да се върна, дори само като фантом там горе. Защото някога вярвах в добрината на непознатите. Но не вече.

А той не знаеше за мен. Никога не бе знаел, че има близнак. Аз научих, когато бях дете. Казват, че силите на космоса работят по мистериозен начин, но истината е, че игрите са не на кой да е, а на боговете. Тези сили, с които ги отъждествяват са просто замазка за очите. Дори не зная защо и как сме били разделени, но винаги съм имал онова странно студено усещане, че нещо ми липсва. Открих монета, когато бях на единадесет... Единствено аз можех да я вдигна.

Но когато приближих границите на Лагера, всичко се превърна в мрак. Бяха ме достигнали преди да успея да се спася. Но смъртта ми не дойде толкова бързо. Не чудовища ме преследваха, както Магнус, а жадни за сила жреци. Жреци на онези същите богове, които властваха над света по един или друг начин, но неспособни да възпрат най-проклетото си творение носещо най-противните грехове в себе си.

Те ми разказаха за Магнус. За това, че всяка монета има своята светла и тъмна страна, обединени в късмета. Явно аз бях тъмната в онзи ден. Не ме измъчваха, както очаквах. Нито се отнасяха зле с мен. Но това нямаше никакво значение, защото крехкото ми и младо тогава тяло бе хвърлено като жертва в криворазбраната им игра за сила. Чудовищата ме разкъсаха, за да не могат да разкъсат тях.

Години наред се опитвах да науча начините и принципите да се свържа с него, защото знаех, че душата ми е закотвена с неговата. И не можех да продължа, за да бъда прероден. Казват, че умреш ли три пъти в невинност или героизъм, душата ти бива изпратена в Елисейските полета завинаги. В най-райския кът на Отвъдното. Но аз не можех дори да продължа без той да знае за мен. Без да научи всичко. Години. Минаха девет години, а душата ми старееше така както се полагаше и на тялото ми.

Тогава усетих аромата му. Онова момче, което можеше да разговаря с нас. Сина на Хадес, който щеше да е моят мост независимо дали искаше, или не. Защото не възнамерявах да пусна тази възможност. Той щеше да намери Магнус. Да му разкаже за мен... Може би дори да намери начин да се докоснем поне веднъж преди да продължа. Толкова исках да го видя. Знаех, че ще е мое огледало, но дълбоко ще е нещо толкова различно.

Може би щеше да се изплаши. Може би нямаше да повярва на думите на Дориан. Или пък нямаше да иска да има нищо общо с мен... Каквото и да бе бъдещето, не възнамерявах да пропускам своя шанс. Независимо дали той го осъзнаваше, ние двамата имахме нужда да разберем истината. Така някой ден той щеше да дойде при мен, надявам се като героя, който бе избран от съдбата да бъде за сметка на моя живот. А ако това не ми позволи да продължа, то щях да остана и да му помагам с каквото мога.

"Идвам. Чакай ме. Дай ми шанс."

Merick Rey.
Deceased
Deceased

Брой мнения : 471

Вижте профила на потребителя

Върнете се в началото Go down

Re: you've got the devil in your eyes.

Писане by dionysus; on Съб 14 Юли 2018 - 15:26

Одобрен.

• • • • •

in the darkness,
two shadows, reaching through the hopeless, heavy dusk.
Their hands meet, and light spills in a flood like a hundred golden urns pouring out of the sun.
dionysus;
Olympian god
Olympian god

Брой мнения : 4968

Вижте профила на потребителя http://heroes-of-olympus.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото