Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» You have peace - the old woman said - when you make it with yourself.
Пет Дек 14, 2018 11:12 pm by Nyx.

» Addicted to love.
Пон Дек 10, 2018 8:23 pm by Helios;

» Запазване на лик
Пон Дек 03, 2018 8:57 pm by Athena;

» cracks in a stone are just memories of a story you have yet to learn.
Нед Дек 02, 2018 10:10 pm by Athena;

» show me how you like it done
Съб Дек 01, 2018 12:02 am by Helios;

» Θάλασσα Thalassa
Пет Ное 30, 2018 11:46 pm by Helios;

» boys like me.
Пет Ное 30, 2018 9:16 pm by dionysus;

» falling was never in my cards.
Пет Ное 30, 2018 8:26 pm by Athena;

» Fairytale gone bad///
Вто Ное 27, 2018 8:59 pm by Athena;

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 4 потребители: 2 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Beth., cassandra;

[ View the whole list ]

Най-много потребители онлайн: 54, на Пет Ное 30, 2018 2:24 pm
Хижи и Лагерници
Cabin #1 (Zeus) - 5/5
Cabin #2 (Hera) - 0/0
Cabin #3 (Poseidon) - 5/5
Cabin #4 (Demeter) - 3/11
Cabin #5 (Ares) - 6/11
Cabin #6 (Athena) - 11/11
Cabin #7 (Apollo) - 10/11
Cabin #8 (Artemis) - 7/16
Cabin #9 (Hephaestus) - 5/11
Cabin #10 (Aphrodite) - 7/11
Cabin #11 (Hermes) - 7/11
Cabin #12 (Dionysus) - 5/11
Cabin #13 (Hades) - 5/5
Cabin #14 (Iris) - 4/11
Cabin #15 (Hypnos) - 5/11
Cabin #16 (Nemesis) - 3/11
Cabin #17 (Nike) - 3/11
Cabin #18 (Hebe) - 3/11
Cabin #19 (Tyche) - 3/11
Cabin #20 (Hecate) - 11/11
Cabin #21 (Persephone) - 5/11
Cabin #22 (Thanatos) - 6/11
Cabin #23 (Eris) - 5/11
Cabin #24 (Eros) - 7/11
Cabin #25 (Psyche) - 4/11
Cabin #26 (Phobos) - 5/11
Cabin #27 (Deimos) - 6/11
Cabin #28 (Enyo) - 6/11
Cabin #29 (Boreas) - 3/11
Cabin #30 (Zephyros) - 2/11
Cabin #31 (Notus) - 3/11
Cabin #32 (Eurus) - 3/11
Cabin #33 (Khione) - 10/11
Cabin #34 (Morpheus) - 5/11
Cabin #35 (Triton) - 7/11
Cabin #36 (Harmonia) - 2/11
Cabin #37 (Anteros) - 5/11

Trapped in my mind. - Salazar

Go down

Trapped in my mind. - Salazar

Писане by Salazar. on Нед Юли 29, 2018 5:09 pm

Научих най - важните си уроци.
Няма синове.
Няма дъщери.
Няма майки.
Само врагове.
Оказа се, че тримата противници наведнъж могат да му се опрат. Битката беше започнала доста добре. Бойците се бяха приближили подтиквани от жаждата за победа и факта, че бях захвърлил дървеният си меч в прахта. Първият як мъж, нададе боен вик и замахна към главата ми. С един поглед се протегнах към мъглата в краката му.
Тук, на открито, под светлината сенките бяха лениви и тежки. Но днес бях решен, че няма да се дам и решителността ми играеше на моя страна, а и точно този номер го въртях от години. С един поглед залепих ботушите около мъглъта и спрях нападението му. Мъжът изгуби равновесие, приближих се, изритах го силно в коляното, ударих с юмрук в гръкляна му и щом залитна назад се завъртях и улових политналият му меч във въздуха.
- Сега се фукаш, излишно. - Чу се шепот в ухото ми.
- Точно това е цел... -Ударът се стовари върху задната ми част на главата и се олюлях. Едва се успях да се обърна и да парирам следващият удар, клатушкайки се в някакво бегло подобие на нападение. Останалите противници се приближиха без да ми дадат време да си поема дъх. Принудиха ме да отстъпя назад през цялата арена. По тила ми се стичаше под, но ръката ми се опитваше да контролира оръжието, което ми се изплъзваше под яростният напор на слънчевите лъчи. По лицето ми се стичаше топла струйка кръв. Първият излезе напред, замахна към лицето, гърлото, корема ми. Отвърнах, приклещих го, промъкнах се в отбранителното му поле, но мечът му ме удари в ребрата, преди да успея да отвърна и един лакът ме просня в прахоляка.
Двамата се опитаха да стъпкат главата ми, но без да изпускам меча се превъртях настрани. Заграбих с шепа от жълтият пясък и го хвърлих в очите на първият, ритнах го в капачките и го пратих на земята. Превъртях се и стъпих на краката си и пратих ботуша си в корема му, използвайки сгърчването от болката му строших дръжката на меча си в лицето му, размазвайки носа по бузите му.
Обърнах се и едва отблъснах удар, който щеше да ми смачка черепа. Първият паднал беше отново на крака с омазана от бълвоч и кръв брадичка. Лесно го изиграх, удар и париране, завъртане и нападение. Мъжа беше огромен, два пъти по - силен от мен. Но това което липсваше на тялото и, компенсирах с бързина и чиста проба свирепа ярост. Той замахна силно, блокирах го и той счупи меча му на две. При вторият замах, присвих се ниско и забих счупеният ми меч под брадичката му. Разцепеното дърво проби гръкляна му и гъста кръв покри ръцете ми преди здравеняка да рухне на земята.
-...отляво, отляво... - Чу се отново шепот зад мен.
Накара ме да се завъртя, но твърде късно - дървеният меч разряза жестоко рамото ми и се олюлях. Замахна отново , удари ме в ребрата и извиках от болка. Издебнах го и заключих ръката му с меча  и го издърпах към себе си. Той заби юмрук си в лицето ми, веднъж, два пъти, три пъти. "Не пускай" Ала с вик взех мъглата, приковах краката му и с цялата си мощ се блъснах назад. Мъжат се сгромоляса по гръб. Скочих отгоре му и пръстите ми намериха устата му, навряха се вътре извиха се като риболовни куки и накрая разкъсаха бузите му навън. Устните му се разцепиха и мъжа изпищя. Започнах да налагам челюстта му с юмруци, веднъж, два, три пъти. Ръцете червени. Зъбите стиснати. В устата ми кръв. Лицето му стана на пихтия, докато го удряше отново и отново..
-..Салазар..
И отново представяйки си избитото му семейство, виковете, кръвта, отчаянието всичко което беше изгубил за да е тук. Всичко, което му бяха отнели онези чудовища, противника под мен беше поредното средство, поредният враг.
-..Салазар...
Спрях. Плувнал в пот. С изгарящ дъх. Покрит с топла лепкава кръв. Усетих студеният полъх на духа кръжащ постоянно около мен, като неканен гост, примесен с кръвта по тила ми. Светът възвърна очертанията си.
Събудих се. Поредният сън. Поредният кошмар на това място.

Salazar.son of Hecate; age: 21
FC: Michael B. Jordan

Последната промяна е направена от Salazar. на Нед Юли 29, 2018 5:22 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Salazar.
Child of Hecate
Child of Hecate

Брой мнения : 182

Вижте профила на потребителя

Върнете се в началото Go down

Re: Trapped in my mind. - Salazar

Писане by Athena; on Нед Юли 29, 2018 5:20 pm

Много добър герой , но има само едно несъответствие. Според правилата на форума трябва да има максимално 10 години разлика между лика и героя. Съответно твоя лик е на 31 , а героя трябва да е на 21. Коригирай го и ще те одобря. Ако имаш някакъв въпрос съм насреща.

• • • • •

Everybody wants to rule the world
Athena;
Olympian godddess
Olympian godddess

Брой мнения : 4001

Вижте профила на потребителя

Върнете се в началото Go down

Re: Trapped in my mind. - Salazar

Писане by Salazar. on Нед Юли 29, 2018 5:22 pm

Поправих го и мерси. :)
Salazar.