Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» echoes of silence;
Yesterday at 18:55 by Athena;

» Запазване на лик
Пон 12 Ное 2018 - 19:37 by dionysus;

» Teasers & Easter eggs
Съб 10 Ное 2018 - 18:12 by dionysus;

» Предложения
Съб 10 Ное 2018 - 17:21 by dionysus;

» Отсъствия
Съб 10 Ное 2018 - 8:29 by Jynx

» Maybe I'd always been broken and dark inside.
Съб 10 Ное 2018 - 0:48 by Nyx.

» Anna Andrews || 38 || mortal || ex-wife of Morpheus || open
Пет 9 Ное 2018 - 23:11 by Athena;

» And I'll follow right down the river where the ocean meets the sky |Αντρέα Νάρκισσα|
Пет 9 Ное 2018 - 2:09 by Helios;

» John Matthew || 21 || Alex Hogh Andersen || Unclaimed son of Enyo / twin brother of Xhexania Cael West || Taken
Сря 7 Ное 2018 - 14:47 by Nyx.

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 13 потребители: 9 Регистрирани, 0 Скрити и 4 Гости :: 1 Bot

Alexandra Doxas, bella atwood., Caspian, Eurus., Ganymede., Harry Andrews, Helios;, Luciana Ko'uen, poseidon;

[ View the whole list ]

Най-много потребители онлайн: 45, на Нед 4 Фев 2018 - 22:54
Хижи и Лагерници
Cabin #1 (Zeus) - 5/5
Cabin #2 (Hera) - 0/0
Cabin #3 (Poseidon) - 5/5
Cabin #4 (Demeter) - 3/11
Cabin #5 (Ares) - 8/11
Cabin #6 (Athena) - 11/11
Cabin #7 (Apollo) - 10/11
Cabin #8 (Artemis) - 8/16
Cabin #9 (Hephaestus) - 5/11
Cabin #10 (Aphrodite) - 8/11
Cabin #11 (Hermes) - 6/11
Cabin #12 (Dionysus) - 6/11
Cabin #13 (Hades) - 5/5
Cabin #14 (Iris) - 3/11
Cabin #15 (Hypnos) - 4/11
Cabin #16 (Nemesis) - 3/11
Cabin #17 (Nike) - 4/11
Cabin #18 (Hebe) - 3/11
Cabin #19 (Tyche) - 3/11
Cabin #20 (Hecate) - 11/11
Cabin #21 (Persephone) - 5/11
Cabin #22 (Thanatos) - 5/11
Cabin #23 (Eris) - 7/11
Cabin #24 (Eros) - 7/11
Cabin #25 (Psyche) - 3/11
Cabin #26 (Phobos) - 7/11
Cabin #27 (Deimos) - 6/11
Cabin #28 (Enyo) - 6/11
Cabin #29 (Boreas) - 4/11
Cabin #30 (Zephyros) - 2/11
Cabin #31 (Notus) - 3/11
Cabin #32 (Eurus) - 2/11
Cabin #33 (Khione) - 8/11
Cabin #34 (Morpheus) - 5/11
Cabin #35 (Triton) - 7/11
Cabin #36 (Harmonia) - 1/11
Cabin #37 (Anteros) - 6/11

Unable to perceive the shape of You, I find You all around me

Go down

Unable to perceive the shape of You, I find You all around me

Писане by Caspian on Съб 3 Ное 2018 - 22:08

Caspian Luca Balotelli 
19 y.o || Son of Neptune || FC:Lucas Till

Всичко започна с проклетото  писмо, което майка ми скалъпи едва-едва онази проклета вечер след примиерата.Напои редовете с думи пропити с искрена невменяемост, породена от поредната чаша с евтино уиски. Зениците й бяха разширени - май беше дръпнала една. Искрено не ми пукаше за развалината хлипаща над листа харти. В онзи миг можех да я заплюя в лицето и повече никога да не я погледна, но останах до нея цялата вечер. Колебаех се дали тя истински ме обичаше и всеки тийнейджър на мое място щеше да я обвинява в същото - не я виждах със седмици, за нас нямаше празници, ваканции. Отгледа ме леля, докато майка ми снимаше и обикаляше светски събития. Популярността й се отрази и на мен след като няколко пъти с любезното съдействие на папараци и репортери, мама - залязваща, но в последен напън на силите си актриса, ме закара до частното ми училище,което по-късно напуснах и започнах да уча с леля сам в къщи. Тази жена... моята родна майка ми дължеше поне едно. Проклетото писмо, с което щях да отида далеч от нея. Същата вечер изпадна в криза и обърка подписа си ! Глупачка. Не прочетох какво е написала, изтръгнах хартията от ръцете й, когато се строполи и заспа на масата. Леля бе тази, която ми помогна с пътя. През цялото време писмото гореше в ръката ми докато накрая не го отворих и прочетох всяка една изкривена буква. Срам пусна корени дълбоко в моята крехка особа. Не можех да се представя с това!
"Напиши ми ти писмото, Сара!" - писнах с преждевременно възмъжал, но писклив глас.- "Това е подигравка!Мразя я!!" - сълзи напоени с топла ярост се стекоха по заречервените ми бузи.  
"Кас!" - леля ми стисна волана и впи поглед в огледалото за обратно виждане. Обърнах писмото и с треперещи пръсти записах по гърба му. Започнах.

Препоръчително писмо за Марсела  Балотели.

Уважеми,
заявавам искренно и категорично мнение, че въпросната личност притежава качествата на най-неквалифицираната майка на света,ако въобще може да бъде наречена такава. Употребяха субстанции, причещи на съзнанието й да каже на сина си колко го обича, не готви за да може да празнува сина й Коледа, няма ясно съзнание за възпитание на дете, пуши пред дете, пие пред дете, посягала е на дете. Вземете обективни мерки и решение за нейния статус.

Каспиан Лука Балотели.

Подписах се най-отдолу и смачках писмото, хвърляйки го на предната седалка до Сара, чийто уплашен поглед се раздвои между него и мен. След час стигнахме и лагера. Помня как затръшнах вратата на колата и хукнах натам. Не исках да чувам виковете на Сара зад мен, звучеше точно като майка ми. Пристигнах в Юпитер сърдит на света и като неопитно, разглезено хлапенце, син на пропаднала актриса и недостижим бог  и получих това, което явно заслужавах - Пета Кохорта.

MORE:
- в лагер Юпитер от 13 годишен
- "виден"  представител на Пета Кохорта от години
- борави със среден меч + щит
- сред римските представители на разпит след подвизите.

Caspian
Child of Neptune
Child of Neptune

Брой мнения : 370

Вижте профила на потребителя

Върнете се в началото Go down

Re: Unable to perceive the shape of You, I find You all around me

Писане by Athena; on Съб 3 Ное 2018 - 22:12

Одобрен и добре дошъл.

• • • • •

Everybody wants to rule the world
Athena;