Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» echoes of silence;
Yesterday at 6:55 pm by Athena;

» Запазване на лик
Пон Ное 12, 2018 7:37 pm by dionysus;

» Teasers & Easter eggs
Съб Ное 10, 2018 6:12 pm by dionysus;

» Предложения
Съб Ное 10, 2018 5:21 pm by dionysus;

» Отсъствия
Съб Ное 10, 2018 8:29 am by Jynx

» Maybe I'd always been broken and dark inside.
Съб Ное 10, 2018 12:48 am by Nyx.

» Anna Andrews || 38 || mortal || ex-wife of Morpheus || open
Пет Ное 09, 2018 11:11 pm by Athena;

» And I'll follow right down the river where the ocean meets the sky |Αντρέα Νάρκισσα|
Пет Ное 09, 2018 2:09 am by Helios;

» John Matthew || 21 || Alex Hogh Andersen || Unclaimed son of Enyo / twin brother of Xhexania Cael West || Taken
Сря Ное 07, 2018 2:47 pm by Nyx.

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 11 потребители: 6 Регистрирани, 0 Скрити и 5 Гости :: 1 Bot

Eurus., Ganymede., Khalea., Luciana Ko'uen, poseidon;, Zenn

[ View the whole list ]

Най-много потребители онлайн: 45, на Нед Фев 04, 2018 10:54 pm
Хижи и Лагерници
Cabin #1 (Zeus) - 5/5
Cabin #2 (Hera) - 0/0
Cabin #3 (Poseidon) - 5/5
Cabin #4 (Demeter) - 3/11
Cabin #5 (Ares) - 8/11
Cabin #6 (Athena) - 11/11
Cabin #7 (Apollo) - 10/11
Cabin #8 (Artemis) - 8/16
Cabin #9 (Hephaestus) - 5/11
Cabin #10 (Aphrodite) - 8/11
Cabin #11 (Hermes) - 6/11
Cabin #12 (Dionysus) - 6/11
Cabin #13 (Hades) - 5/5
Cabin #14 (Iris) - 3/11
Cabin #15 (Hypnos) - 4/11
Cabin #16 (Nemesis) - 3/11
Cabin #17 (Nike) - 4/11
Cabin #18 (Hebe) - 3/11
Cabin #19 (Tyche) - 3/11
Cabin #20 (Hecate) - 11/11
Cabin #21 (Persephone) - 5/11
Cabin #22 (Thanatos) - 5/11
Cabin #23 (Eris) - 7/11
Cabin #24 (Eros) - 7/11
Cabin #25 (Psyche) - 3/11
Cabin #26 (Phobos) - 7/11
Cabin #27 (Deimos) - 6/11
Cabin #28 (Enyo) - 6/11
Cabin #29 (Boreas) - 4/11
Cabin #30 (Zephyros) - 2/11
Cabin #31 (Notus) - 3/11
Cabin #32 (Eurus) - 2/11
Cabin #33 (Khione) - 8/11
Cabin #34 (Morpheus) - 5/11
Cabin #35 (Triton) - 7/11
Cabin #36 (Harmonia) - 1/11
Cabin #37 (Anteros) - 6/11

these boots aren't made for walking

Go down

these boots aren't made for walking

Писане by Lumière A. on Съб Ное 03, 2018 11:51 pm

От както онази бяла сова бе се появила на рамото ми, когато постъпих за първи път във военното училище и бях се доказал като кадър способен да владее отлично, както ръкопашният бой, така и различни оръжия, не спирах да мисля защо ми се струваше позната. Трябваше да мине време, докато намеря време да проверя дали това, което се въртеше в главата ми щеше да се окаже истина. Не се съмнявах в преценката си, но исках сигурно потвърждение, за да съм повече от 99% сигурен. Да има и 1% шанс да греша ме изнервяше винаги. Трябваше всичко да е изпипано до съвършенство. От съвсем малък имах навика да подреждам всичко в къщата на баща си. Мащехата ми бе така разхвърляна жена, а баща ми не му пукаше особено, кое къде слага и после се караха двамата като не намираха, това, което им трябва. Винаги ги спирах с думите "Ако беше по чисто и подредено, щяхте да сте по щастливи." и им подавах търсеното нещо. Мръсотията и нищо да не е на мястото си ми лазеха по нервите. Най-вероятно ставах за войник, където ме прати баща ми като пораснах. Не му пречех, но не знаех и какво друго да правя. Умеех най-вече да бъда прилежен, подреден и никога не си търсех белята. Бе решил, че ще стана добър военен, който да помага на страната си. А и все пак той самият преди е служил в армията. Не възразих. Усещах, че там ми бе мястото и щях да бъда добър с оръжията. Имах добра преценка за всичко и всеки.Та както си бях мислил, че вероятно совата е свързана с митологията по някакъв начин. Разбрах, че е свързана с Атина, гръцката богиня на мъдростта, военното изкуство и т.н. Нима имах нещо общо с нея? Не бях особено вярващ в богове и подобни неща, но винаги съм оставял малък шанс, че митовете и легендите може би са верни и всички описани в тях хора са били истински някога.
В третата си година в академията бяхме пратени на практика в някакви гори. Трябваше да се разделим на отбори. Едните да са терористи, другите военните и да разиграем някаква ситуация с пленници. Бях капитан на военните и всичко вървеше без никакви проблеми, когато внезапно някъде се чуха викове. Отначало всички сметнаха се разиграват театър със "заложниците" за по реалистично, но за мен нищо не бе игра. Отличавах добре страха във виковете. Не бе шега. Първи тръгнах натам, но най-добрия ми приятел, който ходеше странно, но някак си бе влязъл във военната академия, ме дръпна за ръката и ми каза, че трябва да бягаме от тук. Но аз не исках имаше хора в беда и трябваше да помогна, но той бе прекалено настоятелен, че не можах да се противя много и тръгнах с него. Когато стигнахме непознато за мен място ми обясни какъв е той, но аз вече се бях досетил и сам. Виждайки многобройните младежи и деца бродещи наоколо и гръцките знаци, които от малък четях безпогрешно, разбрах всичко. Те съществуваха, както и техните наследници. И аз бях един от тях. Бях полубог, който имаше по важна задава в живота си от това да бъде един обикновен военен, които някой ден можеше да бъде гръмнат. Е, не че това, да се бориш с чудовища, не представляваше по-голяма трудност и предизвикателство. Но виждах смисъл в него и в това да бъда роден за подобна кауза.

Допълнително:
- От почти 2 години в лагера.
- Харесва да се бие с всякакви оръжия, но най-вече умее да използва камшик и да връзва враговете си с него.
Lumière Аvisé Son of Athena || Age: 21
FC: Nicholas Hoult
Lumière A.
Child of Athena
Child of Athena

Брой мнения : 99

Вижте профила на потребителя

Върнете се в началото Go down

Re: these boots aren't made for walking

Писане by Athena; on Съб Ное 03, 2018 11:54 pm

Одобрен и добре дошъл , синко.

• • • • •