Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 3 потребители: 1 Регистриран, 0 Скрити и 2 Гости

aphrodite.

[ View the whole list ]

Най-много потребители онлайн: 35, на Нед Яну 14, 2018 10:18 pm
Хижи и Лагерници
Cabin #1 (Zeus) - 4/4
Cabin #2 (Hera) - 0/0
Cabin #3 (Poseidon) - 4/4
Cabin #4 (Demeter) - 2/10
Cabin #5 (Ares) - 7/10
Cabin #6 (Athena) - 4/10
Cabin #7 (Apollo) - 4/10
Cabin #8 (Artemis) - 7/15
Cabin #9 (Hephaestus) - 5/10
Cabin #10 (Aphrodite) - 5/10
Cabin #11 (Hermes) - 2/10
Cabin #12 (Dionysus) - 3/10
Cabin #13 (Hades) - 3/4
Cabin #14 (Iris) - 5/10
Cabin #15 (Hypnos) - 3/10
Cabin #16 (Nemesis) - 1/10
Cabin #17 (Nike) - 1/10
Cabin #18 (Hebe) - 1/10
Cabin #19 (Tyche) - 2/10
Cabin #20 (Hecate) - 7/10
Cabin #21 (Persephone) - 2/10
Cabin #22 (Thanatos) - 5/10
Cabin #23 (Eris) - 3/10
Cabin #24 (Eros) - 4/10
Cabin #25 (Psyche) - 4/10
Cabin #26 (Phobos) - 7/10
Cabin #27 (Deimos) - 4/10
Cabin #28 (Enyo) - 5/10
Cabin #29 (Boreas) - 3/10
Cabin #30 (Zephyros) - 2/10
Cabin #31 (Notus) - 2/10
Cabin #32 (Eurus) - 3/10
Cabin #33 (Khione) - 2/10
Cabin #34 (Morpheus) - 4/10
Cabin #35 (Triton) - 8/10

what's left of my heart is forever yours.

Предишната тема Следващата тема Go down

what's left of my heart is forever yours.

Писане by damien; on Съб Дек 02, 2017 12:55 am

What's left of my heart is forever yours.
damien | 26  | child of phobos / HUNTER OF ARTEMIS | fc: stephen amell

Раждаме се сами и умираме сами.
Животът е просто болезнен преход между тях. Бях роден и отгледан в златна клетка. Златна, но все пак клетка. Баща ми е лекар; знае цената на живота, но не и ценностите му. Винаги зает в работата си и далеч от дома. Винаги спасяващ нечий живот, но не забелязва как неговия собствен се разпада. Майка ми е журналист. Преследва и отразява новините, улавя важни моменти, но изпуска истински значимите. Аз ли? Аз съм просто момче, което смени твърде много бавачки и се забърка в твърде много проблеми.
Бях на седемнадесет, когато я срещнах. Красива, несъмнено. Бяхме прекалено млади и наивни да вярваме, че това ще се получи. И все пак беше магично, признавам. Запълни тази празнина в мен. Присъствието й отвори очите ми и изтри самотата за кратко. Още помня първата ни среща в онази порутена библиотека, ухаеща на старост и потънала в прах. И топлината на допира й, когато ръката ми се озова върху нейната докато посягахме за една и съща книга. Срамежливата й усмивка ме накара да забравя името си. Година по-късно, празнувайки годежа си, се случи трагедията. Нарекоха го трагична случайност. Годеницата ми бе мъртва, само заради шибана случайност. Обир, чийто план се скапал. И цената бе тя. Държах я в ръцете си докато кръвта й изстичаше. После и докато тялото й изгуби топлината си.
Нужен е само един единствен момент, в който се пречупваш. Сякаш нещо в теб умира и знаеш, че вече нищо няма да бъде същото. Когато затворих очите й, знаех, че вече аз никога няма да бъда същия. Именно това бе причината да започна с полицейската си кариера. С фамилията на баща си и името на майка си не беше трудно да се изкача по стълбичката на йерархията и да получа детективска значка. Търсех виновниците за смъртта на Лилиан през краткия си престой, всички ме мислеха за луд. И вероятно наистина бях такъв. Вманиачен и обсебен, исках да накажа копелето, отнело живота й и съсипало моя. Но нещата не винаги стават така, както искаме ние. И в моя случай беше така.
Дълго време отричах съществуването на божествения си баща. Не ми пукаше за него. Не го исках в живота си. Дори се преструвах, че не съществува. Исках просто нормално бъдеще и нея в него. Но след като мечтите ми бяха разпилени във вятъра и подарени на някой друг, нищо не ме спираше повече. Напуснах родителите си с нищо повече от намачкана бележка с огромно петно от мастило и усмихнато личице в края. Вече не бях човекът, когото познават, нито аз познавах себе си. И с идването ми в лагера, новото ми аз се преоткриваше.

© fleur

Последната промяна е направена от damien; на Съб Дек 02, 2017 1:39 am; мнението е било променяно общо 1 път
damien;
Hunter of Artemis
Hunter of Artemis

Брой мнения : 1032

Вижте профила на потребителя

Върнете се в началото Go down

Re: what's left of my heart is forever yours.

Писане by Athena; on Съб Дек 02, 2017 1:00 am

Одобрен. Добре дошъл при нас !

• • • • •

She is straight up rock and roll I'm telling you she knows Nobody does it like Juliet Juliet, what you do to me The way she does it is criminal Physical and it's killing me Not denying these allegations She knows oh oh oh ee oh oh  Nobody does it like Juliet------------------------------------------------
Juliet, you are haunting me
Athena;
Olympian godddess
Olympian godddess

Брой мнения : 1779

Вижте профила на потребителя

Върнете се в началото Go down

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото