Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 9 потребители: 6 Регистрирани, 0 Скрити и 3 Гости

Helios;, Kaiein Glasscote., kayden', Nerites., Zeus;, •shiftless•

[ View the whole list ]

Най-много потребители онлайн: 59, на Пон Дек 17, 2018 7:10 am
Гръцки полубогове
Cabin #1 (Zeus) - 5/5
Cabin #2 (Hera) - 0/0
Cabin #3 (Poseidon) - 5/5
Cabin #4 (Demeter) - 3/11
Cabin #5 (Ares) - 6/11
Cabin #6 (Athena) - 11/11
Cabin #7 (Apollo) - 10/11
Cabin #8 (Artemis) - 7/16
Cabin #9 (Hephaestus) - 5/11
Cabin #10 (Aphrodite) - 7/11
Cabin #11 (Hermes) - 7/11
Cabin #12 (Dionysus) - 5/11
Cabin #13 (Hades) - 5/5
Cabin #14 (Iris) - 4/11
Cabin #15 (Hypnos) - 6/11
Cabin #16 (Nemesis) - 3/11
Cabin #17 (Nike) - 3/11
Cabin #18 (Hebe) - 3/11
Cabin #19 (Tyche) - 3/11
Cabin #20 (Hecate) - 11/11
Cabin #21 (Persephone) - 5/11
Cabin #22 (Thanatos) - 6/11
Cabin #23 (Eris) - 5/11
Cabin #24 (Eros) - 7/11
Cabin #25 (Psyche) - 4/11
Cabin #26 (Phobos) - 5/11
Cabin #27 (Deimos) - 6/11
Cabin #28 (Enyo) - 6/11
Cabin #29 (Boreas) - 3/11
Cabin #30 (Zephyros) - 2/11
Cabin #31 (Notus) - 3/11
Cabin #32 (Eurus) - 3/11
Cabin #33 (Khione) - 10/11
Cabin #34 (Morpheus) - 5/11
Cabin #35 (Triton) - 7/11
Cabin #36 (Harmonia) - 2/11
Cabin #37 (Anteros) - 5/11

master of tranquility; /heidi warence/

Go down

master of tranquility; /heidi warence/

Писане by heidi warence on Нед Дек 30, 2018 12:41 am

Heidi Warence

Няма да ви лъжа, ако кажа, че детството ми е било мирно или пък прекалено обсипано с драма. Имало е неща, които са били тежки и такива, които са били наистина радостни и щастливи. Всеки е преминал през такива и не е нужно да бъдат обстойно разглеждани. Е, освен един факт, че на 11 годишна възраст претърпях инцидент заради глупавите си съученици, които ми бяха скроили номер и от тогава не мога да говоря. Това влоши доста работите, но го преживях доста бързо. Не ми пречеше да си отварям устата и другите да четата по устните ми какво казвах или да им показвах с жестове. Не бях сърдита на онези хлапета, заради които се случи всичко. Те бяха просто неразбиращи, ядосани, зле възпитани деца, на които не можеше да се сърдиш. Майка ми наистина бе полудяла след случилото се и искаше справедливост, но я убедих да спре. Каквото бе станало, бе станало. Нямаше как да върне нещата. Определено искаше да ми помогне, но прекаляваше като настояваше постоянно да ходим на прегледи при лекари или че иска да ме оперират, но отказвах. Може и да не бях достатъчно зряла, но предпочитах да не усложнявам положението.
Повече се зарадвах, когато дойдох в лагера, където имаше всякакви различни деца. Всяко, от което беше дете на някой гръцки бог. Не се различавах щом ме доведоха тук, по настояване на майка ми, защото била притеснена и не искала да крие от мен истината. Не след дълго бях призната от баща си. Умеех добре да контролирам сънищата си, както и на другите. Не бях осъзнавала, че това се дължеше на това, че съм дъщеря на Хипнос. Нямаше как да предположа. Е, но от както бях в лагера се научих на много неща. Израстнах с деца като мен, е не точно, защото понякога трудно се разбирахме, заради начина ми на общуване. Но какво толкова, можех просто да вляза в на някой съня и там да говорим нормално и да се разберем без проблем. Доста хора ме смятат на един вид непукист или безчувствена, защото рядко се въвличам в глупави спорове или отвръщам на обиди. Просто не си заслужават. Всеки, който се е сближил с мен и ме е опознал, знае че държа на хората около мен или се намесвам в чужди проблеми, само ак оса прекалено сериозни и нараняват човека не само физически, а и психически.
Най-важното е това. Ако желаете да ме разберете, просто елате и пробвайте да видите моята гледна точка.

-> от 13 години в лагера.
-> не обича споровете или саморазправата с физическо насилие, ако ѝ се наложи да се защитава само тогава би прибягнала го тези неща.
-> има меч, който предимно стои във формата на огърлица около врата ѝ.
-> може да свири на цигулка, но рядко го прави.
-> не връща хора, които искат помощ от нея или искат да бъдат приятели с нея.

Последната промяна е направена от heidi warence на Нед Дек 30, 2018 2:08 am; мнението е било променяно общо 1 път
heidi warence
Child of Hypnos
Child of Hypnos

Брой мнения : 115

Вижте профила на потребителя

Върнете се в началото Go down

Re: master of tranquility; /heidi warence/

Писане by Nyx. on Нед Дек 30, 2018 12:47 am

Одобрена, добре дошла.

• • • • •

Don`t  slow  down.
When Night comes...it's your turn to be afraid