Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» covered by roses | ryan thorson
Today at 10:38 pm by daddy phobos;;

» Отсъствия
Today at 9:14 pm by lysanna.

» Запазване на лик
Today at 9:12 pm by daddy phobos;;

»  Come across you lost and broken. You're coming to but you're slow in waking
Yesterday at 7:08 pm by Шейн

» Съобщения
Вто Дек 12, 2017 3:26 pm by dionysus;

» Anna Andrews || 41 || mortal || wife of Morpheus
Пон Дек 11, 2017 12:57 am by rosie;

» Brave and free. And wild as the sea. |marina|
Нед Дек 10, 2017 11:31 pm by Hades.

» Primrose Almond.
Нед Дек 10, 2017 7:34 pm by Athena;

» I am the Lightning before your thunder!
Нед Дек 10, 2017 3:24 pm by dionysus;

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 18 потребители: 15 Регистрирани, 1 Скрит и 2 Гости

Alexis Foster., aphrodite., Apollo ☼, Daya Morrow., Eurus., GoldenArrow, henry devlin., Katalina ♥, Luciana Ko'uen, lysanna., morozov., Nichel Thorson, Pharah., quinn., rosie;

[ View the whole list ]

Най-много потребители онлайн: 34, на Пет Дек 01, 2017 8:49 pm
Хижи и Лагерници
Cabin #1 (Zeus) - 3/4
Cabin #2 (Hera) - 0/0
Cabin #3 (Poseidon) - 2/4
Cabin #4 (Demeter) - 1/10
Cabin #5 (Ares) - 7/10
Cabin #6 (Athena) - 4/10
Cabin #7 (Apollo) - 3/10
Cabin #8 (Artemis) - 6/15
Cabin #9 (Hephaestus) - 1/10
Cabin #10 (Aphrodite) - 3/10
Cabin #11 (Hermes) - 2/10
Cabin #12 (Dionysus) - 2/10
Cabin #13 (Hades) - 3/4
Cabin #14 (Iris) - 2/10
Cabin #15 (Hypnos) - 2/10
Cabin #16 (Nemesis) - 1/10
Cabin #17 (Nike) - 1/10
Cabin #18 (Hebe) - 1/10
Cabin #19 (Tyche) - 1/10
Cabin #20 (Hecate) - 3/10
Cabin #21 (Persephone) - 3/10
Cabin #22 (Thanatos) - 3/10
Cabin #23 (Eris) - 2/10
Cabin #24 (Eros) - 4/10
Cabin #25 (Psyche) - 4/10
Cabin #26 (Phobos) - 5/10
Cabin #27 (Deimos) - 3/10
Cabin #28 (Enyo) - 2/10
Cabin #29 (Boreas) - 2/10
Cabin #30 (Zephyros) - 1/10
Cabin #31 (Notus) - 1/10
Cabin #32 (Eurus) - 0/10
Cabin #33 (Khione) - 1/10
Cabin #34 (Morpheus) - 3/10

Fear cuts deeper than swords.

Предишната тема Следващата тема Go down

Fear cuts deeper than swords.

Писане by Aiden. on Нед Дек 03, 2017 12:49 am

Aiden Gray
also known as Cael.

Fear cuts deeper than swords. I am not an evil child

Бях добър. Кълна се, че някога бях добър. Ако усилено се заровя в спомените си, може би дори ще успея да изкарам една-две сносни случки, в които съм бил наистина, ама наистина добър. Ето, например спомням си, че веднъж дадох цели пет долара на просяк на улицата. И това, ако не е добрина. Друг път пък спасих едно нещастно куче, което беше завързано около метален стълб. Добре де, като казвам „завързано“ имам предвид, че каишката му беше омотана около въпросния стълб. А под „нещастно“, искам да кажа, че беше по-скоро нетърпеливо стопанинът му да се върне от магазина отсреща. Като се замисля, може би не трябваше да го пускам, но добрите намерения са си добри намерения. А аз бях изцяло изпълнен с такива.
Честна дума. Можете да ми се доверите.
Казвам се Кайл. Малцина биха казали, че е производно на Каин и веднага биха го свързали с християнството, както и с един от първообразите на греха. Не мога да се съглася с подобно тълкуване, но все пак го намирам за твърде иронично. Въпреки всичко ми харесва. Е, какво говоря, естествено, че ми харесва, нали затова го избрах.
Кайл е обикновен човек. В по-голямата част от времето е наивно мил и отзивчив. Обича да помага. Най-вече на кучета и просяци (схванахте, нали?). Кайл е плод на въображението ми, на желанието ми за нормалност. За обикновен и прост живот. Или не съвсем, защото Кайл далеч не е обикновено момче. Още по-малко нормално. Понякога е загубеняк, страдащ от ананкастно разстройство, а обсесивно-компулсивна му личност (само, за да е по-прекрасна цялостната картина) страда и от хафефобия. Или в превод, маниакалното му желание за чистота и подреденост роди невъобразим страх от докосване. Всякакъв, дори най-бегъл допир от друго живо същество, го караше да изпада в ужасяваща паника. За капак на всичко, беше нещастно влюбен и с разбито сърце. Странно е какви лицемери могат да бъдат хората. Колко пъти сте чували да сравняват собствените си чудовищни постъпки с волята на боговете, за чието съществуване не подозират? А самите те са многократно по-безпощадни и жестоки, особено спрямо всеки, който е различен от тях и излиза от общата им представа за нормалност и баланс.
Кайл не обича шумни места, защото опасността някой да го докосне е огромна. Той е онова момче, което ще съжалите на купон. Самотникът в ъгъла. Неразбраният, неразбиращият.
Вече започнахте ли да го съжалявате горкичкият Кайл?
Недейте, трябва да сте се досетили, че той не съществува и е плод единствено на лошото ми чувство за хумор.
Но пък поне съм добър актьор.
Кайл се появява само „навън“. Извън  лагера. Когато успея да се измъкна, разбира се.
Истинското ми име е Ейдън и съвсем не съм обикновен. Още по-малко нормален. Аз съм плод на множеството митове, за които всички вярват, че са най-обикновена лъжа. Аз също дълбоко вярвах в това. Но уви, оказа се, че не просто са самата истина, но и съм ужасяващо свързан с тях. За атеист, какъвто с гордост се зовях, да приема, че нещо толкова илюзорно като „богове“ съществува, беше не просто трудно, а и граничещо с невъзможното. Но първия ми досег със скъпия ми баща доказа противното.
Ужасен, болезнен, смразяващ кръвта ми сблъсък.
Няма да изпадам в излишни, ненужни и скучни подробности относно създаването ми. Но ще ви разкажа какво се случи после.
Оказах се затворен в лагер, който не понасях. Добре де, никой не ме държеше на сила там, но според тези, които ми мислеха доброто, трябваше да остана. Може би там щяха да ми помогнат да контролирам способностите си. Там щях да се науча как да бъда по-примерен, по-послушен и как да спра да се забърквам в неприятности.
Или да приема същността си и най-после да убия Кайл. Или поне да се откажа от него.
Може би именно там щях да се науча да обичам баща си.
И да не се страхувам от него.

*Bill беше запазен до втори, доколкото видях.
Aiden.
Child of Phobos
Child of Phobos

Брой мнения : 111

Вижте профила на потребителя

Върнете се в началото Go down

Re: Fear cuts deeper than swords.

Писане by Lady Sorrow. on Нед Дек 03, 2017 12:57 am

Одобрен, добре дошъл! Красавецо.

• • • • •

It's going to be really hard;
But I want you. I want all of you, forever, everyday.

Lady Sorrow.
Minor goddess
Minor goddess

Брой мнения : 302

Вижте профила на потребителя

Върнете се в началото Go down

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото