Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 3 потребители: 1 Регистриран, 0 Скрити и 2 Гости

aphrodite.

[ View the whole list ]

Най-много потребители онлайн: 35, на Нед Яну 14, 2018 10:18 pm
Хижи и Лагерници
Cabin #1 (Zeus) - 4/4
Cabin #2 (Hera) - 0/0
Cabin #3 (Poseidon) - 4/4
Cabin #4 (Demeter) - 2/10
Cabin #5 (Ares) - 7/10
Cabin #6 (Athena) - 4/10
Cabin #7 (Apollo) - 4/10
Cabin #8 (Artemis) - 7/15
Cabin #9 (Hephaestus) - 5/10
Cabin #10 (Aphrodite) - 5/10
Cabin #11 (Hermes) - 2/10
Cabin #12 (Dionysus) - 3/10
Cabin #13 (Hades) - 3/4
Cabin #14 (Iris) - 5/10
Cabin #15 (Hypnos) - 3/10
Cabin #16 (Nemesis) - 1/10
Cabin #17 (Nike) - 1/10
Cabin #18 (Hebe) - 1/10
Cabin #19 (Tyche) - 2/10
Cabin #20 (Hecate) - 7/10
Cabin #21 (Persephone) - 2/10
Cabin #22 (Thanatos) - 5/10
Cabin #23 (Eris) - 3/10
Cabin #24 (Eros) - 4/10
Cabin #25 (Psyche) - 4/10
Cabin #26 (Phobos) - 7/10
Cabin #27 (Deimos) - 4/10
Cabin #28 (Enyo) - 5/10
Cabin #29 (Boreas) - 3/10
Cabin #30 (Zephyros) - 2/10
Cabin #31 (Notus) - 2/10
Cabin #32 (Eurus) - 3/10
Cabin #33 (Khione) - 2/10
Cabin #34 (Morpheus) - 4/10
Cabin #35 (Triton) - 8/10

ghosts do have voices. it just takes a special skill to be able to hear them

Предишната тема Следващата тема Go down

ghosts do have voices. it just takes a special skill to be able to hear them

Писане by yuri. on Пон Дек 04, 2017 11:08 pm

юри земляникин видя призрак за пръв път на три годинки.
бе заедно с родителите си на погребението на константин беликов. разбира се, тогава бе прекалено малък, за да осъзнае какво вижда или какво се е случило. само знаеше че неговият мил чичо костя лежеше в някакво странно дървено легло в изтупан и оправен костюм, който на детето не му изглеждаше особено удобно. забеляза леля си лена. тя плачеше и скимтеше, и юри искаше да иде до нея за да я успокои, но майка му го държеше здраво за ръката.
обратно на константин. той лежеше в това легло и като че ли спеше, а малкият се приближи и го побутна.
-чичо костя? събуди се. това легло изглежда ужасно неудобно.
не последва реакция.
-чичо костя...ставай, ще се схванеш. а и леля плаче, отиди да я успокоиш....чичо костя...защо си толкова студен? не долавям пулс или дишане... добре ли си, чичо костя?
-юри?
-тате! чичо костя лежи в това неудобно дървено легло и изглежда му е студено, но не иска да се събуди. защо не се събужда?

никифор аврамов погледна широко ококорените големи лешникови очи на синът си и въздъхна дълбоко, навеждайки се до погледът на момченцето.
-юри....
детето премига.
-чичо ти константин...той няма да се събуди.
-как така няма да се събуди? татко?
майка му го дръпна и тримата тръгнаха, водейки момченцето навън.
в последния момент се обърна и видя чичо си костя да седи до странното дървено легло, където и лежеше. чичото постави пръст на устните си и се усмихна.
от гледката го заболя главата.
"не всички призраци успяват да напуснат светът на живите и да намерят пътя към подземното царство и ладията на харон. не зависимо от опитите, някои никога не намират входа поради фактът че имат недовъшена работа на горната земя, а повечето от тях дори и не го осъзнават. трябва им помощ, за да преминат отвъд. и тук се появявам аз. казвам се юри никифоров земляникин и съм екстрасенс. всъщност правилното понятие е еспер или медиум. на 21 години съм и виждам призраци от тригодишна възраст. моята работа е да помогна на заблудените души да намерят покой и да тръгнат към светлината. всъщност светлината е субективно понятие. аз само им помагам да довършат онова което ги задържа и ги насочвам към най-близкия вход на подземното царство, за да могат да бъдат преведени през реката стикс и после съдени, за да попаднат където трябва. всъщност съм полубог. майка му е хеката, богинята на магията. и аз мога малко да я използвам, но в неголяма степен. само колкото да правя защитни бариери и прочее. моят талант е да виждам и да говоря с духове. в лагер нечистокръвен съм от 2 години, когато дойдох с най-добрият си приятел хари андрюс, или скачащия през сънища."

yuri nikiforov zemlyanikin (the esper)|| 21 y.o || fc. jason ralph || son of hecate

Последната промяна е направена от yuri. на Вто Дек 05, 2017 1:46 pm; мнението е било променяно общо 1 път
yuri.
Child of Hecate
Child of Hecate

Брой мнения : 660

Вижте профила на потребителя

Върнете се в началото Go down

Re: ghosts do have voices. it just takes a special skill to be able to hear them

Писане by daddy phobos;; on Пон Дек 04, 2017 11:28 pm

Одобрен! Добре дошъл.

• • • • •

This is a war
And our blood will draw the battle lines.Lies will burden the soul and pull it into the deep.Everything that we know will be just out of reach.We will stand.We will fight.Till we die.
daddy phobos;;
Minor god
Minor god

Брой мнения : 1393

Вижте профила на потребителя

Върнете се в началото Go down

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото

- Similar topics