Вход

Забравих си паролата!

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 13 потребители: 9 Регистрирани, 1 Скрит и 3 Гости :: 1 Bot

Allison L., Athena;, Caleb Dawson., Douglas W. Röhm, Elayne;;, elena., phobos;;, Taraji Yar'Adua., william.

[ View the whole list ]

Най-много потребители онлайн: 45, на Нед 4 Фев 2018 - 22:54
Хижи и Лагерници
Cabin #1 (Zeus) - 4/5
Cabin #2 (Hera) - 0/0
Cabin #3 (Poseidon) - 5/5
Cabin #4 (Demeter) - 2/11
Cabin #5 (Ares) - 3/11
Cabin #6 (Athena) - 4/11
Cabin #7 (Apollo) - 7/11
Cabin #8 (Artemis) - 10/16
Cabin #9 (Hephaestus) - 4/11
Cabin #10 (Aphrodite) - 7/11
Cabin #11 (Hermes) - 5/11
Cabin #12 (Dionysus) - 4/11
Cabin #13 (Hades) - 5/5
Cabin #14 (Iris) - 4/11
Cabin #15 (Hypnos) - 3/11
Cabin #16 (Nemesis) - 2/11
Cabin #17 (Nike) - 2/11
Cabin #18 (Hebe) - 3/11
Cabin #19 (Tyche) - 2/11
Cabin #20 (Hecate) - 8/11
Cabin #21 (Persephone) - 4/11
Cabin #22 (Thanatos) - 6/11
Cabin #23 (Eris) - 5/11
Cabin #24 (Eros) - 4/11
Cabin #25 (Psyche) - 4/11
Cabin #26 (Phobos) - 8/11
Cabin #27 (Deimos) - 3/11
Cabin #28 (Enyo) - 5/11
Cabin #29 (Boreas) - 5/11
Cabin #30 (Zephyros) - 2/11
Cabin #31 (Notus) - 3/11
Cabin #32 (Eurus) - 2/11
Cabin #33 (Khione) - 5/11
Cabin #34 (Morpheus) - 2/11
Cabin #35 (Triton) - 6/11

a. udinov;

Go down

a. udinov;

Писане by alexander; on Пет 15 Дек 2017 - 22:36

alexander udinov. | 24 | fc: alex pettyfer | children of hecate

Вратата се отвори. Висок мъж влезе в почти празната стая, скрил лицето си в мрака. Осветлението бе оскъдно, единствено една електрическа крушка светеше над дървения стол в средата на помещението и осветляваше лицето на мъж, притежаващ светлозелени очи, светла русолява коса и вероятно спадащ към групата хора, приближаващи четиридесетте си години. Косата му бе разрошена, по лицето си имаше синини и аленочервени струйки кръв, които капеха по измърсената му бяла ленена риза. Едва фокусирваше предметите в стаята, докато някаква ръка сграбчи лицето му, стискайки силно челюстта му. Зеленоокият мъж отвори широко очите си, в които бушуваше страх.
- Здравей отново, Боби. - каза му непознатия, усмихващ се ехидно и показващ ред бели зъби. Лицето му се освети и образът му блесна изпод черната качулка, която носеше. Засмя се с подигравателен глас, а после рязко пусна своя заложник. Боби бе стар колега на синеокото момче, бяха работили по общи случаи в съда. Нашето момче се нуждаеше от него, за да постигне напредък с малкото проучване, което провеждаше.
- Какво се случи с теб, Алек? - попита почти шепнейки, разтворил устните си, за да вдиша поне малко от кислорода, от който се нуждаеше. Намираха се в изоставената стара фабрика за цигари в края на града. Никой нямаше да ги намери, тъй като Удинов бе скрил добре колата си и нямаше следа, че някой всъщност се намира в старата сграда. Мястото бе пусто, около него се простираше цветна поляна с цветя, а над хоризонта се показваше свенливото слънце. Алек отстъпи няколко крачки назад, подпря тялото си в студената стена и свали качулката си. За миг показалецът му се оказа пред плътните му устни, сякаш даваше заповед на старата си дружка да замълчи.
- Какво се случи с мен? Искаш да знаеш историята? - попита с престорен, някак развълнуван глас той, хвърлил ледения си поглед върху изнемощялото тяло на мъжа. - Е, ще ти кажа какво се случи... Някакъв агент ме натопи, че съм фалшифицирал някаква аутопсия. Тялото било на известен наркобос. Обвини ме, че тайно работя за него. Партньорката ми, Елена, му повярва. Опитах се да избягам, за да не ме тикнат несправедливо зад решетките, но тогава госпожичката ме гръмна. Събудих се в някаква болница. Отне ми доста време, за да се възстановя напълно. - Удинов се подсмихна мистериозно, спря да говори и поклати глава. Лицето му бе станало почти ледено, напълно непроницаемо и излъчващо нищо друго освен мрак. Сините му ириси бяха потъмнели, приличаха на две черни бездънни ями. Изглеждаше като хипнотизиран, в съзнанието му се превъртаха сцените от престрелката, от болницата, от тежката му рехабилитация след това. Гневеше се само при спомена за тези три години, които бяха изминали от тогава. Неусетно бе стиснал ръцете си в юмруци, готов да ги забие в лицето на бившия си колега и да го довърши. Погледна лицето му, изпод синините и подутините, Дàниел успя да прочете любопитния му поглед, с който питаше "Какво стана после?".
- Сега наистина принадлежа към подземния свят, драги ми приятелю. Но стига приказки, времето е скъпо. Дойде време да приключваме тук. - ехидна усмивка се качи на лицето му и с малки стъпки започна да се приближава към Боби. Разкопча ципа на широкия анорак, който носеше и изкара пистолет от вътрешния джоб.
- Моля те, Алек, не ме убивай. Имам жена и деца. Ще направя всичко за теб. - молеше го той, готов да пренебрегне мъжкото си его и да се разплаче като бебе. Но Александър бе станал толкова безсърдечен и привикнал към подобни думи, че не му пукаше.
- Ти вече го стори, потвърждавайки, че онази аутопсия е фалшифицирана. - довърши кратко Удинов, повдигна ръката си и опря оръжието в челото на зеленоокия мъж. - Сбогом, Боби. Поздрави в Ада. - и пистолетът гръмна. Тялото остана като паралицирано на дървения стол, въжетата, които го обгръщаха опитваха да отпуснат своята задушаваща прегръдка, а очите му останаха отворени. Изпълнени с ужас и страх, впити право в тези на Алек. Той изцъка недоволно, затвори очите му и се зае с отърваването на тялото и почистване на следите, които е оставил. След това щеше да се върне обратно към по-интересните си занимания и да се опита да бъде божествения син, който трябваше да е.
alexander;
Child of Hecate
Child of Hecate

Брой мнения : 651

Вижте профила на потребителя

Върнете се в началото Go down

Re: a. udinov;

Писане by dionysus; on Съб 16 Дек 2017 - 10:15

Щеше ми се да видя повече подробности около лагера, защото вече всеки втори лагерник е или наемен убиец, или някакъв си друг престъпник, или пък е бил в затвора. Get out of that abyss.
Одобрен, очаквам повече.

• • • • •

this is my camp.
You can break my soul, take my life away, beat me, hurt me, kill me.
But for the love of all gods, don't touch my children.
dionysus;
Olympian god
Olympian god

Брой мнения : 3146

Вижте профила на потребителя http://heroes-of-olympus.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото